Kā darbojas transfēra faktors

Tas pasniedz mūsu imūnsistēmai augstāko izglītību un darbojas kā regulators,atrod problēmu mūsu organismā un efektīvi to novērš.

Faktiski tas palīdz mūsu imūnsistēmai darīt trīs lietas: būt gudrai, būt ātrai un būt efektīvai.
Būt gudrai:
Mūsu imūnā sistēma saņem noteiktu informāciju. Tai ir jāzin: kur ir problēma un kā ar šo problēmu tikt galā. Šo informāciju nesošās 4Life Transfer Factor molekulas – tas ir dabīgs, dabas radīts veids informācijas nodošanai imūnajai sistēmai, lai tā varētu adekvāti reaģēt uz draudiem.
Būt ātrai:
Baktēriju izdzīvošanas noslēpums slēpjas to neticami ātrajā vairošanās procesā. Bieži tam, lai kļūtu par spēku, kas spēj mūs iznīcināt, slimību izraisošajām baktērijām vajadzīgas tikai dažas minūtes. 4Life Transfer Factor palīdz imūnajai sistēmai ātri reaģēt. Tas var ievērojami samazināt baktēriju vairošanās ātrumu. Faktiski, ar ātri reaģējošu imūno sistēmu baktērijām nav daudz izredžu sākt vairoties.
Būt efektīvai:
Transfer Factor māca imūnajai sistēmai atcerēties mikrobus, ar kuriem organisms jau ir saskāries, un izvēlēties visefektīvāko cīņas veidu ar tiem. Šāda informācija palīdz imūnajai sistēmai daudz ātrāk un efektīvāk atvairīt katru jauno uzbrukumu.


Cik efektīvs ir Transfer Factors?

Transfer Factorsi izrādījās daudzreiz efektīvāki par citiem dabīgajiem imūnkorektoriem un pat daudziem ārstieciskajiem preparātiem. Šī jaunā imūnkorektora nepieciešamība mūsu imūnajai sistēmai ir acīmredzama. Transfer Factor ieņem svarīgu vietu profilaksē un dažādu slimību- no iesnām līdz pat HIV- ārstēšanā.
Noni sula 15%

Alveja 15%

Molozīvs 23%

Kordiceps 28%

Šitake sēne 42%

Ehinācija 43%

TF Classic 102%

TF Advanced 283%

TF Advanced Plus 437%

Lūk, ko par šo produktu saka „4Life Research” zinātnisko darbu vice prezidents, vairāk kā 500 dažādu bioloģiski aktīvu piedevu autors, zinātņu doktors Kelvins MakKoslands: “Visas savas dzīves laikā neesmu saskāries ne ar vienu produktu, kurš efektivitātes ziņā varētu nostāties uz viena pakāpiena ar Transfer Factor”.

Ričards Bennets, zinātņu doktors: “4Life Research izmanto patentētu transfer faktora iegūšanas procesu no govs molozīva.Transfer faktori ir molozīva visiedarbīgākā sastāvdaļa.Tam, lai iegūtu tādu pašu efektu no sausā molozīva, kādu Jūs saņamat no 4Life Transfer Factor, Jums tas būtu jālieto 50 reižu lielākās devās(!).Atšķirībā no piena un pirmpiena, Transfer Factor neizraisa nekādas alerģiskas reakcijas.Tas ir drošs pat zīdaiņiem”.

Deivids Markovits, ārsts-pediatrs, 4Life Research Medicīnas Konsultatīvās padomes Biedrs: “Mēs iesakām 4Life Fransfer Factor visiem mūsu mazajiem pacientiem un viņu ģimenes locekļiem. Kompānijas 4Life Transfer Factor bērniem izraisa pārsteidzoši pozitīvus rezultātus, kurus raksturo saslimstības samazināšanās par vairāk kā 70% un antibiotiku pielietojuma samazināšanās par 80%”.

Uz šodienu Krievijā un citur ārzemēs iegūti vairākkārtēji klīniski pierādīti, noturīgi rezultāti pie saslimšanām, kuru ārstēšanā lietojot citus līdzekļus nevarēja sasniegt ievērojami pozitīvu dinamiku, vai arī tā tika sasniegta ļoti smagi un dārgi.

Transfer Factor – labākais dabīgais imūnkorektors, kurš atgriezis tūkstošus cilvēku visā pasaulē veselīgā, pilnvērtīgā dzīvē.

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfer Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu. +371 29446669 Pēteris

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s