Antivīrusu programma organismam

Guntis Klūga.
2009. 7. mai 21:57 |

Ar Transfer Faktoriem iepazinos pirms diviem gadiem. Esmu Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas dalībnieks ar visiem tajā iegūtajiem veselības “uzlabojumiem”. Iepazīšanās nāca īstajā laikā, jo biju apnicis no pastāvīgajām veselības problēmām, ārstu apmeklējumiem, slimnīcām un tad vēl piedāvātā operācija. Protams, tāpat kā vairums klausītāju, sākumā stāstītajam neticēju, jo zināju daudzus pārtikas bagātinātājus un biju pārliecināts, ka nevar būt efektīvs līdzeklis, ar tik plašu pielietojumu, t.i. derīgs gandrīz visām vainām, bet laiks rādīja citu.
Pirmais pārsteigums bijā otrā rītā pēc pirmajām 6 kapsulām, ko man ieteica pamēģināt lektore, jo atkal biju apsaldējies un gatavojos kārtējai smagajai nedēļai, kas jāpavada ar pulverīti 3-4 reizes dienā un kabatas lakatu pie deguna. Man par izbrīnu – nekādu saaukstēšanās pazīmju! Neticami, bet fakts! Sāku interesēties par TF un tos saturošajiem produktiem nopietnāk. Jo vairāk informācijas, jo lielāka radās ticība. Arī lietošanas pieredze to apstiprināja. Pazuda pastāvīgās locītavu, galvas un sirds sāpes, samazinājās holesterīna daudzums asinīs un radās enerģija, kuras pirms tam pietika tikai līdz pusdienai. Un galvenais – operācija vairs nav nepieciešama!
TF saturošos produktus lietoju jau divus gadus un ar ļoti labiem rezultātiem, un galvenais – veselībai nekaitējot, principā esmu atteicies no ķīmiskajām zālēm, tāpēc arī esmu gatavs padalīties ar informāciju.
Transfer Faktori (TF) – dabas radītas informatīvas molekulas, kas sastāv no 44 aminoskābju ķēdes un ar kuru palīdzību tiek nodota imūninformācija no vienas šūnas otrai organismā, kā arī no viena organisma otram, jo šīs molekulas ir identiskas visiem mugurkaulniekiem!
Mūsdienās katrs, kurš ir darbojies ar datoru, zina, ka ar laiku tas sāk „bremzēt”. Pat ja nav noķerts vīruss, sakrājas dažādas neprecizitātes, rodas kļūdas failos un to izvietojumā, kas vairs neļauj sistēmai strādāt ar visu tās jaudu. Dators kļūst arvien lēnāks! Saprātīgs operators šādā gadījumā ņems palīgā programmu, kas skenēs un optimizēs sistēmu un atjaunos tās darbību. Taču šai programmai jāsatur kvalitatīva bāzes informācija, kas ļauj atrast defektus sistēmā un novērst tos!
Tātad, lai sistēma darbotos nevainojami, tā regulāri jāatjauno, jāizlabo radušās kļūdas un jāiznīcina noķertie vīrusi, atceroties, ka jāsaglabā pareiza bāzes informācija!

Lai saprastu TF darbību, iedomāsimies, ka mēs esam bioloģisks dators, kura nevainojamu darbību nodrošina vairākas sistēmas, no kurām svarīgākā ir imūnsistēma (IS), bet TF ir programma, ar kuras palīdzību saprātīgs operators nodrošina šī datora darbību.

Piedzimstot, ar pirmajām mātes piena lāsēm, mēs saņemam informāciju IS darbības nodrošināšanai. Šī informācija sastāv no mātes IS uzkrātās pieredzes un ģenētiskās bāzes informācijas, kas ir vienāda visiem mugurkaulniekiem un kuru uzkrājušas miljoniem paaudzes. Šī informācija nodrošina mūsu izdzīvošanu.

Šodien mūsu organismu nepārtraukti ietekmē ārējie apstākļi stresi, vīrusi, baktērijas u.c. parazīti, kas cenšas izjaukt mūsu organisma sistēmu darbību (60% no visām pataloģijām izraisa parazitārās un infekcijas slimības). Lai organismu aizsargātu no šo apstākļu ietekmes, cīņā stājas mūsu IS, kuras uzdevums ir atpazīt, iznīcināt un atcerēties šos parazītus, kā arī iznīcināt vecās, slimās, mutācijas rezultātā izmainītās šūnas. Ja IS ir vesela, ģenētiski nedeformēta, tā veiksmīgi tiek galā ar šo uzdevumu un arī mēs esam veseli.
Diemžēl fakti ir nežēlīgi. No XX gs. sākuma līdz tā 80tiem gadiem medicīnā pastāvēja uzskats, ka mātes pirmpiens ir nenobriedis piens, kam nav barības vērtības un kas kaitīgs bērna barības sistēmai. Pirmpiens tika noslaukts un bērnu barot mātei deva tikai trešajā dienā. Līdz ar to bērns nesaņēma vai saņēma izkropļotu šo informāciju.

Vēl nedaudz vēstures!
1949 gads, kad H.S.Lawrence donora asinīs atklāja TF, tiek uzskatīts par jaunas ēras sākumu imunoloģijā! Ārsti ātri pārliecinājās, ka TF ir spēcīgs, bet dārgs ārstniecisks līdzeklis. Tikai 1987. gadā TF tika atklāts pirmpienā un 1988. gadā tika patentēta TF ieguve no govs pirmpiena. 1996. gadā Deivids Lisombi nopirka šo patentu un nodibināja kompāniju 4Life Research, kas, sākot ar 1998.gadu, cilvēcei deva nesalīdzināmi lētāku TF, kā no donora asinīm iegūto. No olas dzeltenuma TF ieguva 2003. gadā.

Atgriezīsimies pie datoriem!
Kā jau iepriekš minēju, visiem mugurkaulniekiem TF molekulas neatšķiras viena no otras ne ķīmiski ne arī fizikāli, kā viens no otra ārēji neatšķiras divi datora kompaktdiski. Atšķirība ir tikai informācijā, kas tajos ierakstīta. Dzīvniekiem šī ģenētiskā bāzes informācijas pārņemšanas ķēde nav pārtraukta, jo pretējā gadījumā, dzīvojot brīvā dabā, tie būtu izmiruši dabīgās atlases rezultātā. Pateicoties tam mēs šeit iegūstam TF, kas arī ir antivīrusu programma mūsu organismam! Mums atliek izvēle – būt vai nebūt saprātīgiem operatoriem savam organismam! Es savu izvēli esmu izdarījis un esmu pārliecināts, ka tā ir pareiza!

Ar ko tad TF saturošie produkti atšķiras no pārējiem pārtikas bagātinātājiem? Atbilde ir pavisam vienkārša – tieši ar Transfer Faktora klātbūtni šai produktā! Ja IS ir tikai novājināta, tad protams to var stiprināt ar dabīgām piedevām, kā piemēram ehināciju, ķiploku, Žeņ-šeņ, kordicepsu, zelta stīgu u.c. Ko darīt, ja vaina nav IS vājumā, bet šīs informācijas trūkumā vai tās izkropļojumā? Tad palīgā nāk TF, kas veic IS rehabilitāciju.
Tagad, zinot antivīrusu programmas darbību organismā, ar interesi vēroju un atceros, kā TF atrod un atrisina arvien senākas un sanākas problēmas, kuras it kā jau aizmirsušās, bet ir atstājušas savas pēdas organismā.
Tātad šodien mūsu rīcībā ir dabīgs imūnkorektors – TF, iespējams, mūsu laika svarīgākais atklājums imunoloģijā, kuram ir
– plašs pielietošanas spektrs,
– lietojams gan pieaugušajiem gan bērniem, arī dzīvniekiem,
– pilnīgi nekaitīgs,
– lietojams iekšķīgi,
– bez blaknēm.

Speciālistu viedoklis par Transfer Faktoriem:
Kelvins MakKoslands, ķīmijas zinātņu doktors, kompānijas 4Life Research viceprezidents: „Lai nodrošinātu imunitātes nodošanu no paaudzes paaudzei un aizsargātu jauno, vēl nevarīgo imūnsistēmu, pati daba radīja un izmanto molekulas – starpniekus, ko mēs nosaucām par Transfer Faktoriem. Kompānijas 4Life produkti satur šīs mātes – dabas radītās informācijas molekulas, kuras uzlabo organisma kopējo stāvokli un paaugstina imūnsistēmas darbības efektivitāti”.
Viktors Tuteļjans, Krievijas Medicīnas zinātņu akadēmijas doktors, profesors: „Transfer Faktors – pats perspektīvākais no visiem produktiem, kas pēdējo desmitgažu laikā parādījies veselības aizsardzībā. Mēs tikai tagad sākam atklāt Transfer Faktoru potenciālās iespējas. Tāds produkts, kā 4Life Transfer Faktors, ir zinātnes nākotne.”

Piezvani Guntim Klugam pa telefonu 29454218

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfēra Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu.

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s