Transfer Factors – revolūcija imunoloģijā

Transfer Faktors ir maza olbaltuma molekula spējīga apmācīt imūnās sistēmas šūnas cīnīties ar agresīvo apkārtējo vidi.

Pasaulē 8 gadu laikā notikušas zinātniski pētnieciskas konferences un 3 no tām izskatīja tikai šo jautājumu. Tiek pieminēts, ka antibiotiku ēra jau beigusies. Antibiotikas ar vīrusiem nespēj tikt galā, jo lielākā daļa vīrusu dzīvo šūnas kodolā. Vīrusi ātri pārveidojas (mutācija) un pielāgojas jauniem apstākļiem lai izdzīvotu.

Medicīnas enciklopēdijā parādās dati par to ka 95% cilvēku ir herpes vīrusa nēsātāji. Taču dažādas biorezonanses metodes (Folla. Point, aurasgrammas, Oberon) parāda gandrīz visos gadījumos šī vīrusa klātbūtni. Herpes vīruss ir apmēram 100 veidu un tikai 2 no tiem ir redzamā veidā, kas iznāk uz ādas. Paralēli herpes vīrusam biorezonanses metodes uzrāda vienā cilvēkā hroniskas hlamīdijas, trihomonas, ureaplazmu un mikoplazmu. Šī ir sevišķi nelabvēlīga kombinācija, kurai ir sevišķi graujoša iedarbība. Ļoti ļauns ir uroģenitālais herpes vīruss, kas tieši sievietēm var būt par iemeslu dzemdes kakla vēzim. Herpes vīruss jostas zonā (jostas roze) bieži ir paralēli onkoloģiskajām saslimšanām. Ļoti līdzīgs herpes vīrusam ir Citamegalovīruss, kurš 20 gadu vecumā diagnosticēts 20% cilvēku, 40 gadu grupās – 40%, 50 gadu – vairāk par 90% inficēto. Ja šo vīrusu atklāj grūtniecei, neiesaka dzemdēt, jo piedzimst invalīds, kuram nav attīstījušies acu āboli.

1989. gadā parādījās C hepatīts (izplatās caur asinīm, arī odi pārnēsā) tiek uzskatīts par aknu lēno nāvi. Medicīna ir bezspēcīga un uzskata, ka hroniskā forma uz visu mūžu. Taču Transfer Faktors apmēram 12 mēnešos spēj pilnībā atbrīvot cilvēku no šī ļaunuma. Daudzi cilvēki pat nenojauš, ka ir jau inficējušies, jo sajūt tikai nelielu bezspēku un vājumu. Visātrāk uzzin to tikai donori, kuri pirms asins nodošanas tiek izmeklēti.

Kompānijai 4Life pieder patents licences lietošanai uz jauno tehnoloģiju, ar kuras palīdzību no govs pirmpiena un olas dzeltenuma ir izfiltrēta smalkā olbaltumviela, kas satur 44 aminoskābes un tieši tās spēj apmācīt it kā augstskolas līmenī kā organismam cīnīties ar apkārtējo agresīvo vidi (vīrusiem, mikrobiem parazītiem sēnītēm u. c.)

Padomju Savienības laikos pēdējos 70 gados divas paaudzes nav saņēmušas mātes pirmpienu. Tas liecina par vāju iedzimto imunitāti, kas ļoti aktuāla ir līdz vienam gadam. Līdz ar to iedzimtā imunitāte ir apmācīta nepietiekoši, jo pārrauta ģenētiskā spēja atpazīt kaitniekus, ko visi senči ir krājuši, lai nodotu saviem pēcnācējiem.

2006. gada žurnāla ”Ilustrētā zinātne” decembra numurā 22 lpp. virsraksts “Jauni vīrusi iekaro pasauli” ir teikts “Visas pazīmes liecina, ka cīņa pret vīrusiem kļūs par vienu no šī gadsimta galvenajiem medicīnas uzdevumiem.” Daudz tiek rakstīts par to, ka šūnas pārņem vīrusi. No 1967. līdz 2002. gada radušies jauni 11 bīstami vīrusi, kas ar laiku dod iekšējo orgānu asiņošanu un ir aiznesuši miljoniem dzīvību visā pasaulē. Vīrusu mutācija kavē vakcīnu izstrādi. Arī ārstniecisku līdzekļu pamaz. Antibiotikas darbojas tikai pret baktērijām, tāpēc palīgā var nākt ar Trasfer Faktoru apmācīta pašu imunitāte.

Transfer Faktoru var pasūtīt pa internetu, norēķinoties ar kredītkarti (Master Card, Visa vai American Express, kam ir kredītkartes statuss) un saņemt pa pastu 7 dienu laikā no Holandes, kur produkts sertificēts Eiropai.

Par savu veselību un slimību profilaksi cilvēkam ir jābūt atbildīgam pašam, jo slimību ārstēšana var aizņemt visu atlikušo dzīvi un milzīgus materiālos izdevumus.

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfēra Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu. +371 29446669 Pēteris

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s