Transfer Faktors – antivīrusu programma jūsu organismam

Par savu veselību un slimību profilaksi cilvēkam ir jābūt atbildīgam pašam, jo slimību ārstēšana var aizņemt visu atlikušo dzīvi un milzīgus materiālos izdevumus.
Par šo tēmu Jūs varat saņemt bezgalīgu informāciju, kur cilvēki dalās savos rezultātos interneta saitos:www.immunity-4life.com (Maskava)

Pievienojoties patērētāju lokam Jums ir iespēja dzīvot nebaidoties, kā arī atbrīvojoties no hroniskajiem vīrusiem ar šī unikālā produkta, ko radījusi pati daba starpniecību. Jūsu dzīves kvalitāte uzlabosies un enerģija vairosies uz samazinātās vīrusu slodzes rēķina. Daloties savās sajūtās un stāstot par rezultātiem šī kompānija atalgo ar bonusiem kā lietotājus, tā arī tos kas ikdienā veic šo informācijas izplatīšanu no 25 – 65%. Jums ir iespēja šo informāciju sniegt 42 pasaules valstīs. Lai saņemtu atalgojumu no visiem Jūsu piesaistītajiem cilvēkiem Pašam ir jāiegādājas tikai 2-3 vienības produkta aptuveni 90 latu vērtībā, kas ir vienas ģimenes patēriņa minimums. Ja pasūtījums ir lielāks par šo summu varat saņemt atpakaļ bonusu 25% apmērā, saņemot pa pastu kompānijas izsūtītu dokumentu, kuru nesam uz banku un saņemam dollāros.

Jums ir iespēja neko dzīvē nemainot, veltīt pusstundu dienā, lai nodotu šo informāciju citiem (sev līdzīgi domājošiem) un pēc 3 gadiem saņemt stabilus ienākumus papildus algai. Šis ir bezgalīgu ienākumu avots. Un XXI gadsimts ir informācijas gadsimts.

Vēsture. Transfer faktoru molekulas ir katras dzīvās būtnes imūnajā sistēmā. Šīs molekulas ir veids, ar kura palīdzību daba nodod informāciju no mātes bērnam ar molozīva,- mātes pirmpiena,- starpniecību. Bez tam, no jaunajām imūnajām šūnām tāpat ir jābūt apmācītām, un transfer faktors veic šo funkciju visas dzīves garumā.

Šīs molekulas atlāja galvenais Ņujorkas universitātes (NYU) imunologs dr.Šērvuds Lourens 1949. gadā. 1998. gadā kompānijas „4Life” līdzsīpašnieki Deivids un Bianka Lizonbi saņēma, tolaik, vienīgo esošo licenci uz Transfer Factor patentu, nostiprinot ekskluzīvas tiesības Transfer Factor iegūšanai un ražošanai.

Transfer faktoram nav blakusparādību, tas nav medicīnisks preparāts un ir efektīvs dabīgais imūnkorektors, kurš ir drošs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kas tas ir Transfer Factors?
Kas Ir Transfer Factor

Imūnā sistēma plašākā nozīmē ir visa cilvēka aizsargsistēma, kas pasargā no apkārtējās vides. Tā cīnās ar visiem draudiem: infekcijām, stresiem, brīvajiem radikāļiem, intoksikācijām, apdegumiem, toksīnu noguruma, parazītiem, svešas izcelsmes šūnām, audzējiem, paaugstinātu holesterīna līmeni u.c..

Ikdienā sastopoties ar dažādiem, mainīgiem vīrusiem, mikrobiem un citiem draudiem, imūnā sistēma gūst jaunas iemaņas, iegaumē informāciju.

Kad mūsu organisms sastopas ar infekciju pirmo reizi, imūnsistēmai tā vispirms jāatpazīst, bet pēc tam jāiznīcina. Šis process ilgst 10 līdz 14 dienas. Pēc tam imūnā sistēma „iegaumē” pārkāpēju un pie atkārtota uzbrukuma mēs vairs nemanām, cik ātri un efektīvi reaģē mūsu aizargsistēma. Piemēram, bērnībā pārslimojuši vējbakas, savas dzīves laikā ar tām vairs neslimosim. Tas nozīmē, ka imūnā informācija daudzus gadus saglabājas tīmusā- imūnās atmiņas šūnās. Imūnās šūnas dzīvo 1-3 mēnešus- un tiek nomainītas ar jaunām, kuras nolasa tīmusā uzkrāto informāciju un darbojas atbilstošā veidā!
1949.gadā Lourenss( H.S.Lawrence) atklāja, ka imūnā informācija var tikt nodota no viena organisma otram, ievadot leikocītu ekstraktu, kas satur īpašas molekulas ar imūno pieredzi. Šīs molekulas tika nosauktas par TRANSFER FAKTORIEM (nodošanas faktori). Drīz vien zinātnieki noskaidroja, ka visiem mugurkaulniekiem tie ir vienādi, tātad tos nav nepieciešams iegūt no cilvēka. Ļoti daudz TRANSFER FAKTORA ir asinīs, bet vēl vairāk molozīvā un olas dzeltenumā!
Mugurkaulnieku mazuļi dzimst ar iedzimtu imunitāti, bet iegūtās tam vēl nav un tas var aiziet bojā, pirms to ieguvis. Bet mātei šī imūnā pieredze jau ir uzkrāta un ierakstīta! Daba rīkojas vienkārši un saprātīgi- mātes pieredze, kas ierakstīta TF, tiek nodota mazulim piedzimšanas brīdī, zīdītājiem- ar mātes pirmpiena (molozīva) lāsēm. Piedzimstot mums jāsaņem imūnā informācija, kas sastāv no diviem “failiem”: pašu- iedzimtais un mātes- viņas uzkrātais. Tāds ir plāns! Bet vairākas desmitgades jaundzimušie krūti saņēma tikai trešajā dienā pēc dzimšanas- pastāvēja uzskats, ka pirmpiens ir kaitīgs!

Praktiski visi mūsu valsts pieaugušie piedzimstot nav saņēmuši nepieciešamo imūno informāciju un tiem ir sākotnēji deformēta un nepareizi „ieprogrammēta” imūnā sistēma. Tādi faktori, kā pasliktināta ekoloģija, antibiotiku lietošana, dzīves tempa pieaugums, stresi, ēšanas paradumi, vēl vairāk pastiprina šo deformāciju.

Tā, piemēram, NK šūnu (dabīgo slepkavu), kurām jāiznīcina audzēju un vīrusu inficētās šūnas, aktivitāte, nosacīti veseliem Krievijas un ASV iedzīvotājiem ir 30- 50 vienības (norma ir 150- 200 aktivitātes vienību). Aktivitāte pazemināta 4- 5 reizes! Vai ir iemesls izbrīnam par audzēju un vīrusinfekciju izplatību? Šūnām, kas satur imūno informāciju, ir īss dzīves cikls, bet tā laikā tās pastāvīgi izstrādā imūno sistēmu nostiprinošos transer faktorus, kas nepieciešami jauno šūnu apmācībai. Organisms cenšas uzturēt transfer faktoru daudzumu atbilstošā līmenī, bet, kad to krājumi izsīkst, ne vienmēr izdodas tos papildināt no ārpuses.
Kompānijas 4Life Transfer Factor ļauj efektīvi nostiprināt imunitāti pret plašu saslimšanu loku, paaugstināt dzīves tonusu, noturību pret stresu un vispārējo veselības stāvokli.
Transfer faktoram nav blakusparādību, tas nav medicīnisks preparāts un ir efektīvs dabīgais imūnkorektors, kurš ir drošs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Sagatavoja Irēna Kaļva.

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfer Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu.

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

2 thoughts on “Transfer Faktors – antivīrusu programma jūsu organismam

  1. Lieliski! Mums, cilvēkiem to vajag, bet kāpēc to ķīmiju ārsti smērē, tādus ārstus vajadzētu sodīt par nepareizu ārstēšanu.
    Jā, tie produkti teicami, tad mēs gribam tos saņemt, potes vietā. Mums tos vajag, STEIDZĪGI !

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s