4LIFE® TRANSFER FACTOR CLASSIC

KOMPĀNIJAS 4LIFE® TRANSFER FACTOR CLASSIC

Paaugstina jūsu imūnsistēmas intelektuālo koeficientu par 204%.
Nepārtraukti stiprina imūnsistēmu un apmāca to trim galvenajām darbībām:
Atpazīt potenciāli bīstamus ienaidniekus,
Atvairīt to uzbrukumu un ātri atjaunot imunitātes līdzsvaru,
Iegaumēt ienaidnieku, ja ar to nāktos sastapties nākotnē.

Produktu lietošanas drošība pielīdzināma piena lietošanas drošībai. Dabisks produkts, kura efektivitāti apstiprina daudzie klīniskie novērojumi. Neveidojas pierašana.

Sastāvs: Patentēts transfērfaktoru koncentrāts no govs pirmpiena. 200 mg 1kapsulā.

Imūnsistēma ir sarežģīts šūnu kopums, kas ir cilvēka veselības pamatā. Patiesībā, cilvēka veselības stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no tā, kā funkcionē viņa imūnsistēma. Mūsdienās mūsu imūnsistēmai nākas strādāt pārslodzes režīmā, tāpēc ir nepieciešams rūpēties par maksimālu atbalstu imūnsistēmai.

Kompānija 4LIFE® piedāvā ekskluzīvu produktu Transfer Factor XFTM, kas ir ne tikai jaunākais sasniegums uztura zinātnē, bet arī pats drošākais mūsdienu līdzeklis imunitātes stiprināšanai. Transfer Factor XFTM tiek ražots no govs pirmpiena. Patentēta procesa rezultātā pirmpiens tiek apstrādāts, un paliek tikai spēcīgie imūnie ingredienti, ko sauc par transfērfaktoriem. Šīs unikālās molekulas apmāca imūnsistēmu informācijai atpazīt ienaidniekus un cīnīties ar tiem. Imūnsistēma uzkrāj informāciju, kas iegūta no transfērfaktoriem, lai, nepieciešamības gadījumā, to izmantotu. Būdami universāli imūnmodulatori, transfērfaktori vai nu stimulē, vai apslāpē imūnsistēmas atbildi, tādejādi veicot imūnreabilitējošu darbību, un palīdz imūnsistēmai ātri un adekvāti reaģēt uz apkārtējās vides izmaiņām.

Katru dienu mūsu organismā iet bojā noteikts daudzums imūnsistēmas šūnu, kuru vietā nāk jaunas, tādejādi bioloģiskais process ir nepārtraukts. Arī jaunajām šūnām nepieciešama imūninformācija, kas iegūstama, lietojot Transfer Factor XFTM, lai sekmīgi cīnītos ar organisma ienaidniekiem. Tā kā Transfer Factor XFTM ir patentēts kompānijas 4LIFE® produkts un tas ir efektīvs un drošs. Daudz ārstu visā pasaulē to lieto paši un iesaka saviem pacientiem. Transfer Factor XFTM ir produkts, kas nepieciešams katram no mums imūnsistēmas stiprināšanai.

Blakusefekti: Nav novēroti.

Lietošana: ja nav īpašu norādījumu, 1 kapsula 3 reizes dienā, uzdzerot 240ml ūdens.

Iepakojumā 90 kapsulas.

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfer Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu. +371 29446669 Pēteris

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s