SVARA KONTROLES PRODUKTi

SVARA KONTROLES PRODUKTS – ogļhidrātu un tauku bloķētājs.

Mērķēts cilvēkiem ar 2 tipa cukura diabētu ar vielmaiņas traucējumiem – ātri pieaug svars.

Produkts samazina kāri uz saldumiem un izvada ārā liekos taukus.Nodrošina paaugstinātu atbalstu vielmaiņas procesiem ar dabīgu sastāvdaļu palīdzību.
LIETOŠANA: pa 1kapsulai 3xdienā
IEPAKOJUMĀ :60kapsulas

SHAPE-FAST ULTRA

Shape-Fast Ultra iezīmējas ar spēcīgu sastāvdaļu maisījumu,kas palīdz veicināt termoģenēzi un samazina ķermeņa masu. Forslean ir patentēta sastāvdaļa ,kas tika speciāli izstrādāta ķermeņa masas samazināšanas programmām. Tas ir saistīts ar aktīva maisījuma Forskolin,kas palīdz stimulēt veselīgu metabolisko funkciju un termoģenēzi.

Ženšeņs un hroms palīdz līdzsvarot glukozes līmeni ,kas palīdz samazināt ēšanas kāri .

Guarāna,žeņšeņs,hroms,zaļā tēja un kakao ekstrakti ir iekļauti Shape-Fast Ultra ,lai palīdzētu atbalstīt enerģijas līmeņus un veselīgu izturību.

IEPAKOJUMĀ : 100 KAPSULAS

NutraStart
4Life NutraStart veselības dzēriens sastāv no spēcīgām , veselīgām sastāvdaļajām, kā šķiedrvielas, sojas un piena sūkalu proteīni, vitamīni, minerāli un imūnsistēmu atbalstošais Transfer Faktora E-XL .Satur tikai 160 kalorijas un zemu cukura līmeni. Nodrošina sabalansētas uzturvielas veselīgai svara uzturēšanai.
Piedāvā imūnsistēmas atbalstu ar patentētā Transfer Factora palīdzību. Viena porcija satur 18 gramus proteīna un 10 gramus diētisko šķiedrvielu.
Produkts satur soju un proteīnus, kas palīdz muskuļu augšanai, enerģijai , vispārējai labsajūtai ,un svara kontroles atbalstam.
NutraStart satur vairāk nekā 50% no rekomendētajiem dienas vitamīniem un minerāliem,lai palīdzētu mums uzņemt ikdienā nepieciešamās uzturvielas. Produkts pieejams ar dabīgu šokolādes vai vaniļas garšu,tāpēc to var lietot sajaucot ar pienu vai ūdeni.
IEPAKOJUMĀ : 15 porcijas,780g

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfer Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu. +371 29446669 Pēteris

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s