Atsauksme par psoriāzes uzveikšanu

Sveiki!

Pirms kāda laika jau rakstiju par šo pašu tēmu! Es interesējos,  vai kāds nezin par ārstēšanu un visu pārējo!
Tagad esmu izmēģinājusi diezgan daudz! Ar ārsta izrakstītajām ziedēm īpaši neaizrāvos, jo tās satur daudz hormonus. ko pusaudžu gados neiesaka (man ir 16 gadi). Gāju klinģerīšu vannās, smērēju vienkārši atsevišķus plankumus ar klinģerīšu tinktūru. Ieturēju diētas. Gāju sāls vannās, vienvārd sakot daudz izmēģināju. Līdz mammas draudzene pastāstija par uztura bagātinātāju, kas ir efektīvs dabīgais imūnkorektors (4Life Transfer Factor). Parasti uz tādiem nedzirdētiem brīnumiem skatos diezgan skeptiski! Bet mamma uzstāja, ka vajag izmēģināt un ko gan es varēju iebilst! Nu lūk, sāku lietot, un tagad par rezultātiem nesūdzos! Šobrīd tā saucamās zvīņas ir pazudušas, ir tikai balti pleķi! Šo uztura bagātinātāju lietoju, nu, apmēram mēnesi, varbūt bišku ilgāk!

Neesmu kārtējais, kas cilvēkiem sastāsta nezin ko, lai tik pirktu produktu! Saprotu, cik tas ir grūti, ka nekas nepalīdz un pērkot kārtējo ziedi, jācer, ka beidzot būs panākumi!

Raksts no Delfi.

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

3 thoughts on “Atsauksme par psoriāzes uzveikšanu

    • Nav neuzvaramu slimību,tikai vajadzīga ticība un pacietība un viss ir iespējams.Psoriāzi izsauc vainas izjūta un vēlme pašai sevi par ko nosodīt.Kā arī pie stresa situācijām.Pārmērīgu slodžu laikā cilvēks nonāvē sevī kādas jūtas-mīlestību,uzticību vai drošības izjūtu.Tas var būt arī kāda tuva cilvēka zaudējums.Kā arī pārmērīga tieksme pēc tīrības.Tā faktiski ir noliegšanas programma,kura atsaucas uz ādu.Protams ļoti no svara šai gadījumā ir mūsu domas.Nenīstiet,nenosodiet,neniciniet,uztveriet visu pozitīvi un slimība pati atkāpsies.:)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s