MLM plusi

Tātad, ko mums saka MLM aizstāvji un aģitatori –

1. pats var izvēlēties darba laiku. Es esmu nogurusi no tā vāveres riteņa- septiņos augšā, raut bērnus uz skolu, visu dienu rukāt, vakarā uz veikalu, kaut ko ieēst ( ne īpaši veselīgu, jo vajag ātri un ir vēls), gulēt, un…. atkal tas pats. Paiet nedēļas, gadi… Ir jau bijuši skaisti brīži, bet nākotnes perspektīva? man nav ilūziju, ka šī valsts man maksās pieklājīgu pensiju, lai nebūtu jāsēž bērniem uz kakla;

2. aizvien vairāk brīvs laiks. Tas ir, jo vairāk es pelnīšu, jo vairāk man būs brīva laika! Arī tad, ja es nestrādāšu, ieguldītais darbs nes augļus. Protams sākumā ir riktīgi jāpapūlas. Bet ne vairāk kā algotā darbā vai savā šeptē, kur tāpat mēs strādājam vismaz 8 h dienā. Ja cilvēki ieguldītu priekš sava biznesa MLM kvalitatīvas un mērķtiecīgas darbības 8 h dienā, viņi tiešām pelnītu sapņu naudas.

3. pasīvs finansiāls ienākums. Tas ir tad kad nauda taisa naudu, bez manas tiešas līdzdalības. ”Šāda iespēja vēl ir izciliem māksliniekiem, izgudrotājiem, kas rada kaut ko, patentē un pēc tam saņem 5 katrreiz, kad to atskaņo, vai izdod grāmatu, vai izmanto izgudrojumu. Piemēram, portāls “Draugi”- lieliski, vai ne? man nav vēl atklājušies citi talanti, kā tikai biznesa, tāpēc savu pasīvo ienākumu veidošu MLM.

4. iespēja nākotnē nodarboties ar savu talantu atklāšanu, jeb respektīvi ar hobijiem, kam tagad nav ne laika ne līdzekļu. Šis punkts man ir ļoti svarīgs, jo laiks iet un dzīve tam līdz. Man ir daudz foršas lietas , kas jādara, ne tikai jādomā, kā apmaksāt elektrības rēķinus un bērniem pusdienu naudu.

5. karjeras iespējas. Enerģiskajiem, pozitīvajiem, mācīties gribošajiem, mērķtiecīgajiem un neatlaidīgajiem šeit ir bezgalīgas iespējas. Jo runa nav par konkrētu produktu, bet gan par profesiju, sistēmu kā tādu.

6. Tā ir nākotnes industrija.

7. Eksports un tīkla mārketings ir vienīgais veids, kā šādā iztukšotā tirgū atgriezt naudu. Protams, jāmācās to darīt profesionāli, tā ir cita biznesa skola.

8. Pasaulē tīkla mārketings ir apstiprināts kā legāls biznesa veids, kam daudzās vietās ir valsts atbalsts. Tas sen vairs nav staigāšana ar somām un uzbāšanās pirkt kādu preci.

9. Tīkla mārketings piesaista līdzekļus no ārpuses. Patīk tas, vai ne, var riet un pelt, bet tīkla mārketings būs tas, kas izvilks cilvēkus no krīzes! Vajag skatīties plašāk!

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s