Rekomendācijas dažādu slimību ārstēšanai ar TrasnfērFaktoru palīdzību

(izstrādāts, balstoties uz Krievijas un citu ārzemju ārstu pieredzi)

Onkoloģija
 1. Dažas dienas lietot TF TriFactor un TF Plus 3-4 kapsulas dienā katru.
 2. 1-3 mēnešus (atkarīgs no stadijas) TF TriFactor 4-8 kapsulas un TF Plus 6-12 kapsulas dienā, bieži, sākot no ceturtās – piektās dienas, 1- 3 nedēļu laikā lieto 20 – 25 kapsulas dienā. Pēc tam 2-3 nedēļas – 9-12 kapsulas dienā, tālāk – atkarībā no situācijas, no 9 līdz 15 kapsulām dienā, puse no tām ir TF Trifactor vai TF Classic, otra puse – TF Plus.
 3. Sākot ar 3-4 mēnesi, ja ir pozitīva dinamika, TF TriFactor 3-4 un TF Plus 4-6 kapsulas dienā. Vēlāk pāriet uz uzturošo devu – ne mazāk kā 3 kapsulas dienā TF Plus un 3 kapsulas TF Classic, ilgstoši.
Hepatīts B un C
 1. Pirmās 2 nedēļas: TF TriFactor, atkarībā no svara, 2-3 kapsulas 2 reizes dienā un TF Plus 2 kapsulas 3 reizes dienā (+ārstniecības augi:īstais mārdadzis (Silybum marianum), pakalnu sālszāle, diždadža sakne.) Tad līdz mēneša beigām – TF TriFactor 1-2 kapsulas 2 reizes dienā un TF Plus pa 1 kapsulai 3 reizes dienā + ārstniecības augi.
 2. Otru mēnesi: TF TriFactor 2-4 kapsulas dienā un TF Glucoach 4 kapsulas dienā.
 3. Trešo mēnesi: TF TriFactor 1-2 kapsulas 2 reizes dienā un TF Plus 1 kapsulu 3 reizes dienā + ārstniecības augi.

Pēc šāda kursa jāveic diagnostika, ja vīruss vairs nav, tad var pāriet uz uzturošo devu, atkarībā no svara: TF TriFactor 2-3 kapsulas dienā. Atkārtotas analīzes jāveic pēc 3 mēnešiem.

 1. Ja analīzes pēc trīs mēnešu kursa nav labas – turpināt dzert TF TriFactor un TF Plus 3 kapsulas dienā katru. Nākamā pārbaude vēl pēc trīs mēnešiem. Pie C hepatīta 2.genotipa ārstēšanās ilgums ir 6 mēneši; pie 1. genotipa – 9-12 mēnešus.
 2. Ja pēc pirmās pārbaudes, pēc 3 mēnešiem, alata līmenis paliek paaugstināts, tiek norīkots Panavira kurss, pēc standarta shēmas (5 injekcijas pa 5 kubiem), pēc tam jāveic alata kontrole. TF TriFactor un TF Plus šajā situācijā lietot pa 3 kapsulām dienā katru.
Citomegalovīrusa infekcija TF TriFactor 2 kapsulas 3 reizes dienā trīs mēnešu garumā, pēc tam pārbaudīties vajadzētu. Ja vīruss vairs nav organismā – pāreja uz uzturošo devu: TF TriFactor 2 kapsulas dienā. Ja vīruss nav likvidēts (kas notiek reti), ārstēšanu atkārtot.
Herpes infekcija Tas pats, kas pie citomegalovīrsa infekcijas + atkārtota profilakse – TF TriFactor 2-3 kapsulas katru otro dienu, ilgstoši, apmēram gadu.
Encefalīts, … meningīts Pirmās divas nedēļas: TF TriFactor 2 kapsulas 3 reizes dienā un TF Plus 3 kapsulas 3 reizes dienā, tad pāriet uz uzturošo devu, atkarībā no labsajūtas: TF TriFactor 2-4 kapsulas dienā un TF Plus 3-6 kapsulas dienā mēneša garumā. Profilaksei, lai slimība neatkārtotos (recidīvu profilaksei) – TF 2-4 kapsulas katru otro dienu.
AIDS 1-2 mēnešus TF Classic un TF Plus 3 kapsulas dienā katru. Pēc tam TF TriFactor 4-6 kapsulas katru otro dienu. Nepieciešamības gadījumā pievienot TF Plus 3 kapsulas dienā.
Borelioze Pirmās divas nedēļas: TF TriFactor un TF Plus 6 kapsulas dienā. Nākošās 2 nedēļas: TF TriFactor un TF Plus 3 kapsulas dienā. Tālākā reabilitācija – 3 kapsulas dienā jebkuru TF pamatproduktu.
Rozes iekaisums Pirmā nedēļa: TF Plus 6 kapsulas dienā un TF TriFactor 4 kapsulas dienā. Pēc tam TF Plus 3kapsulas dienā vai TF TriFactor 2 kapsulas dienā līdz mēneša beigām. Recidīvu profilaksei – 2 kapsulas 3 reizes nedēļā.
Toksoplazmoze Pie spēcīgākām, asām formām lieto TF Plus 6-9 kaps. dienā kopā ar etiotropo terapiju, līdz slimība pāriet. Pēc tam 4-6 kaps. dienā (vienu mēnesi) – rehabilitācijai. Nobeigt ar atveseļošanās devu – TF TriFactor 2-3 kaps. dienā, ilgstoši.Pie hroniskām formām lieto, kopā ar vakcioterapiju, TF Plus 3 kaps. dienā + TF TriFactor 2 kaps. dienā. Kad beidzas vakcioterapija – lietot tādā pašā režīmā. Kopējais TF lietošanas ilgums- 3 mēneši.
Opistorhoze Pirmo mēnesi: Ārstējoties ar biltricīdu un 2 nedēļas pēc tam, lietot TF Plus vai TF Classic 2 kaps. 3 reizes dienā. Pēc tam nepieciešama imūnrehabilitācija dzerot profilaktiskas devas – 3 kaps. dienā jebkuru no TF produktiem 3 mēnešus (vismaz).
Hlamīdiju infekcija 10 dienas – viena veida antibiotikas, ko izrakstījis ārsts + TF Classic 6 kaps. dienā vai TF TriFactor 4 kaps. dienā. Pēc tam TF Classic vai TF TriFactor parastās devās 2 nedēļas.
Sirds un asinsvadu saslimšanas (ateroskleroze, stenokardija, tromboflebīts, hipertonija, vēnu varikoze, infarkts, insults, aritmija)
 1. Pirmo mēnesi TF Plus  2-3 kaps. 3 reizes dienā (atkarībā no smaguma pakāpes).
 2. Otro mēnesi TF Plus 3-5 kaps. dienā, pievienot TF TriFactor 2 kaps. dienā.
 3. Tālāk lietot TF Plus 3 kaps. dienā ilgstoši, vēlams kopā ar TF BCV (Cardio) parasto devu – 1 kaps.dienā.
Autoimūnās saslimšanas (sarkanā vilkēde, autoimūns tireoidīts, reimatoīdo artrītu, izkliedētā skleroze, glomerulonefrīts, hemorāģisks vaskulīts, sklerodermija, nespecifisks čūlains kolīts)
 1. Pirmo mēnesi TF Classic 1-4 kaps. 3 reizes dienā. Palielināt devu – sākot no 3 kaps. dienā līdz pat 12 kaps. dienā.
 2. Pāriet uz uzturošo devu TF Classic 2 kaps. 3 reizes dienā 5-6 mēnešus, līdz stāvoklis ir stabilizējies, tad pāriet uz profilaktisko devu – TF Classic 1 kaps. 3 reizes dienā.
Tuberkuloze Kopā ar ārsta noteikto ārstēšanu:

 1. Pirmo mēnesi TF TriFactor 2 kaps. un TF Plus 3 kaps. dienā.
 2. Sākot ar otro mēnesi TF TriFactor 3-4 kaps. dienā, ilgstoši lietot.
 3. Turpmāk katru mēnesi taisīt 10-dienu kursus – TF TriFactor 2 kaps. 2 reizes dienā.
Iekaisumi (haimorīts, holecistīts, pankreatīts, kolīts, gastrīts, čūlas slimība, adneksīts, prostatīts, nefrīts utt.)
 1. Ja ir saasinājumi – 10 dienu kursus TF TriFactor un TF Plus 1-2 kaps. 3 reizes dienā.
 2. Pēc tam TF TriFactor 4-5 kaps. dienā, līdz iekaisums izzūd.
 3. Atkārtotai profilaksei – TF TriFactor 4-6 kaps. katru otro dienu, saspringtākos periodos.
Labdabīgie veidojumi (miomas, mastopātija, polipi, adenomas, endometrioze utt.
 1. 10 dienas TF Classic un TF Plus 1 kaps. 3 reizes dienā katru. Tad TF Plus 2 kaps. 3 reizes dienā līdz stāvoklis stabilizējas līdz vēlamajam rezultātam. Lietot kopā ar vitamīniem un minerāliem no augu preparātiem.
 2. Atkārtotai profilaksei – TF Classic 1 kaps. 3 reizes dienā katru otro vai trešo dienu vai 10 – 12 dienas katru mēnesi.
Nervu – psiholoģiskie traucējumi (miega traucējumi, depresija, nemiers, aizkaitināmība, epilepsija) Pirmo mēnesi – TF Plus 1 kaps. dienā, pēc tam 10 dienu kursus ar TF Classic un TF Plus pa 1 kaps. 2 reizes dienā katru.
Alerģijas (astma, alerģija no aukstuma, siena drudzis utt.) Pirmās trīs dienas TF Classic 3 kaps. dienā. Pēc tam 2-3 kaps. 3 reizes dienā vienu mēnesi. Sākot ar otro mēnesi 4-6 kaps. dienā, sistemātiski līdz panākts vēlamais rezultāts, pēc tam 14 – 21 dienu kursus nelabvēlīgajās gada sezonās.
Neirodermīts, psoriāze, ekzēma utt. Sākumā apvienot TF Classic 3 kaps. dienā ar TF Plus 3-6 kaps. dienā. Pēc tam akcentu likt uz TF Plus – no 9 (un vairāk) kaps. dienā, samazinot devu līdz profilaktiskajai atkarībā no stāvokļa.
Cukura diabēts 2 mēnešus TF Plus 9 kaps. dienā vai TF Plus 6 kaps. un TF Classic 3 kaps. dienā. Kad panākts ievērojams labsajūtas uzlabojums – profilaktiski lietot TF Plus kopā ar TF Glucoach, ne mazāk kā 4 kapsulas dienā (kopā).
Neauglība TF Classic 6-9 kaps. dienā vai TF TriFactor 4-6 kaps. dienā, lietot tik ilgi līdz problēma ir atrisināta.
Rezus konflikts Imunoglobulīna D vietā, lietot TF Plus un TF Classic 3 kaps. dienā katru.
Padzīvojušiem ļaudīm ar parasto problēmu „buķeti” TF Plus 3 kaps. dienā sistemātiski.
Bērniem Pavisam maziem bērniņiem – 0,5 – 1 kaps. vienā reizēBērniem līdz 10 gadiem – pusdoza

11-13 gadi – 2/3 devas

Grūtniecēm Var lietot pie iekšējām infekcijām un citām problēmām – parasto devu.
Mājdzīvniekiem TF Classic, Plus un TriFactor – var lietot arī mājdzīvnieku ārstēšanai!

______

Akūtas situācijas – ARVI, saaukstēšanās, paaugstināta t0, sarkans kakls, iesnas, “miežagrauds” uc..-

Bērniem un pieaugušajiem:

Pirmajā dienā TF Tri-Factor pa 2 kapsulām katru stundu, sasniedzot 6-10 kapsulas dienā. Tā kā TF nav iespējams pārdozēt, tad vecuma un svara ierobežojumi akūtās situācijās netiek ņemti vērā. Gaidam imūno atbildes reakciju – ķermeņa t0 paaugstināšanos, ieteicams ar prettemperatūras preparātiem neiejaukties (izņemot homeopātiju, jo tā darbojaspēc citiem principiem), jo tas var paildzinās krīzi. Ja tomēr šāda iejaukšanās nepieciešama, tad labāk būtu sākt ar vēsām kompresēm, norīvēšanu ar degvīnu uc mehāniskiem līdzekļiem. Svarīgi ir izlīdzināt ķermeņa t0, ja rokas un kājas ir vēsas – uzvelkam siltas zeķītes un/ vai cimdus. Tri-Factors noņem tūsku, tāpēc iesnas neveidojas, tomēr lai novērstu infekcijas vairošanās risku, degunu ieteicams skalot ar jūras ūdeni, vai tml… Deguna pilieni nav nepieciešami. Tri-Factoru atšķaidot ar vārītu ūdeni, var izmantot deguna pilienu vietā, acu mazgāšanai pie konjunktivītiem, brūču apmazgāšanai.

2. Otrajā dienā vērojam slimnieku, ja t0 pazeminās un nepievienojas jauni simptomi, tad Tri-Faktora devas pamazām samazina pa 2 kapsulām dienā (10, 8, 6, 4 …) Ja krīze vēl nav pārvarēta, ārstēšana simptomātiska, Tri-Faktoru turpinam pa 6-10 kapsulām dienā. Pēc slimības ieteicams imūnrehabilitācija ar TF saturošiem preparātiem (TF classic, vai citiem pēc ārsta ieskatiem).

Hronisks stress, biežs un ilgstošs kontakts ar slimniekiem, bieži pārlidojumi ar  klimatisko joslu un laika zonu maiņām, nakts maiņu darba laiks, nepilnvērtīgs miegs nakts stundās uc … faktori, kas novājina imunitāti-

TF Classic pa 1 kapsulai 3x dienā, vai vadoties pēc sajūtām.

Transfera Faktori labi sadarbojas ar jeb kuru terapiju. Ļoti labus rezultātus var panāk kompleksā ar homeopātiskiem preparātiem, augu valsts produktiem, fizioterapiju, biorezonanses metodēm, fiziskiem un elpošanas vingrinājumiem.

_______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

2 thoughts on “Rekomendācijas dažādu slimību ārstēšanai ar TrasnfērFaktoru palīdzību

  • Labdien, Aina!
   nevar iegādāties aptiekās, jo 4Life Transfera faktorus kompānija izplata tikai internetā un sūta uz mājām. ir arī individuālie izplatītāji, kuri palīdz iegādāties internetā vai palīdz kļūt pašam par individuālo izplatītāju.

   Varat šajā mājas lapā apskatīt izplatītāju kontaktus un sazināties ar kādu no viņiem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s