Ja Tavam bērniņam ir problēmas ar veselību, tas var palīdzēt! Transfer Faktora pielietošana pediatrijā

V.K. Sankt – Pēterburga.

———–

Manai meitai 2 gadi un 3 mēneši. Dzemdības bija sarežģītas, bērnam bija dzemdību trauma. Meklējām dažādas iespējas bērnam palīdzēt. Izņēmām trīs ārstēšanas kursus slimnīcā.

Bērna veselības stāvoklis neuzlabojās. Sāka kavēties vispārējā attīstība. Uzstādīja diagnozi – galvas smadzeņu trauma. Bērns nepārtraukti raudāja. Naktīs gandrīz nemaz negulēja. Miega laikā stipri svīda. Iekšējais galvaskausa spiediens bija 6 x paaugstināts -virs normas. Gada un 11 mēnešu vecumā meitiņa vēl nestaigāja un, kad ņēmām viņu rokās, tad ķermenītis atgādināja lupatiņu – viņai pilnīgi trūka muskuļostonuss.

Sākām dot Transfer Faktor pa vienai kapsulai dienā.

Pēc mēneša galvaskausa spiediens pilnīgi normalizējās. Mazulīte sāka celties kājās, pēc nedēļas pārvietojās, turoties pie sienas, un vēl pēc nedēļas- jau patstāvīgi staigāt!

Mēs bijām patiesi pārsteigti, cik ātri sākas atveseļošanās process!

Viņa it kā sāka atgūt iekavēto. Ar miegu vairs nav nekādas problēmas . Tagad pati ceļas no gultiņas un iet uz podiņu. Pirms laika to pat nevarējām iedomāties, kaut arī šajā vecumā to dara visi bērni. Viņa vairs tā nesvīst. Un vēl – viņa tagad nesaaukstējas .

Tam visam vajadzēja tikai 30 kapsulas Transfer Faktora un viena pudelīte bērnu vitamīni ar TF, ko mums atsūtīja no Amerikas!!!

Mēs esam neizsakāmi pateicīgi kompānijai par tik brīnumainu rezultātu!

L.A. P. ārste- pediatre SAnkt -Pēterburga.

Esmu pediatre un nolēmu dot Transfer Faktoru savam vissmagāk slimajam pacientam.Tas bija 3 gadu vecs mazulis. Novēroju viņu jau kopš dzimšanas.Ļoti īpaša mātes diēta un vēl citu faktoru ietekmē, bērnam jau no dzimšanas bija stipras problēmas ar ādu. Bērns gandrīz nemaz negulēja, pat pieduršanas,mianot autiņus, viņam sagādāja lielas sāpes. Visu laiku vi”nam bija stingri noteikts ēšanas režīms. Mazākā “grēkošana”radīja saasinājumu. Pats lielākais sapnis šim nelaimīgajam bērniņam bija pagaršot kivi. Par to nevarēja būt ne runas.

Pietika ar 30 Transfer Faktora kapsulām, lai izmainītos ši mazuļa dzīve. Viņš pats piezvanīja man pa telefonu un teica:”Dakter, es esmu vesels! Es jau ēdu kivi!”

Nikolajs, Sankt- Pētrburga.

Manai meitai 4 gadi.Viņai ļoti izteikta diatēze. Trīs gadu vecumā viņai iztaizīja poti, pēc kuras radās ļoti spēcīga alerģiska reakcija, āda palika līdzīga ķirzakai.

Mēs sākām dot viņai 2x dienā pa kapsulai Transfer Fatoru. Pēc tam mazā sāka ēst visu, ko vien vēlējas, diatēze viars nav. Bērnudārzā gripas uzliesmojuma laikā viņapat nesaslima.

L.M.M. , ārsts, Sankt – Pēterburga.

Jaundzimušais , iekšēja infekcija. Devām 1/2 kapsulas Transfer Faktoru dienā. Rezultātā -ātri tika galā ar infekciju. Bērnu normālā stāvoklī drīz izrakstīja no slimnīcas.

S.P.I. (specialists metaboliskā terapijā , defektologs, veselības centra Tuansē direktore.)

Bērnam 7 mēneši- ādas sastrutojums. Atradās stacionārā 2 nedēļas – lietoja antibiotikas un pilināja. Rezultāta nebija. Kājiņa uzpampa un palika melna. Stādījās jautājums par kājas amputāciju. Pēc testēšanas ( pielietoju Folla metodi) ieteicu tādu ārstniecības shēmu: 10 Transfer Faktora kapsulas – lietot pa 1/2 kapsulai pēc katrām 2 stundām, paralēli 3 flakonus “složnovo kordicepsa- pa 1ml pēc katrām 2 stundām un kājas apmazgāšana no strutām no perifērijas uz centru Tād kājas notīšana ar 7-10 cm lielām kāpostu lapām 9 lapas mainīja pēc katrā 15- 20 minūtēm. Vienas nakts laikā samazinājās iekaisuma robeža par 7-10 centimetriem virzienā uz centru, mazinājās asais iekaisums (kājiņas āda kļuva rozīga). No rīta ķirurgs atcela operāciju un izrakstīja no slimnīcas, tālākai veseļošanās mājas apstākļos.

Doktors Popovs: “Nav izslēgts, ka 21 gs. nosauks par TRANSFER FAKTORU gadsimtu”

Sandra Blūma.

_______

TF: Produktu cenas un iegāde, spied šeit!

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s