Pienācis laiks TRANSFER FAKTORAM!

Tuvojas laiks, kad atkal cits citam vēlēsim priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu JaunoGadu! Prieks un Laime – līdzvērtīgi kā Veselība un Pārticība. Tiešām cilvēka cienīgas vēlmes. Katrs esam to arī pelnījuši, bet dzīvē, nez kāpēc, sanāk savādāk! Tomēr neesam mēs aizmirsti uz Zemeslodes. Šiem vēlējumiem ir iespēja piepildīties katram no mums!

Mēs gribam atbrīvoties no hroniskām slimībām? Gribam aizsargāt sevi no onkoloģiskām slimībām? Mums apnikušas biežas saaukstēšanās? Mēs gribam justies enerģiski , moži un jauni? Mēs gribam iegūt tīru veselīgu ādu, labi izskatīties un priecāties par stipru imunitāti, kas aizsargā cilvēka organismu?

Jā, mēs to ļoti gribam, jo esam jau izmēģinājuši dažnedažādus līdzekļus ( zāles, tautas līdzekļus, vakcīnas utt. ). Rezultāti , kādi nu kuram. Paši zinām to vislabāk. Iedzimto aizsardzību mums dāvina māmiņas, kas nodrošina pirmo barjeru pret mikroorganismiem. Otrā barjera pret infekcijām ir adaptīvā imunitāte, kas saglabā atmiņas par visiem „iebrucējiem”, ar kuriem tai nācies sastapties. Gribam to vai nē, bet šo barjeru augstumi mums katram savi. Tā arī dzīvīte sanāk ne tik laimīga, ne tik priecīga. Bet mēs esam piederīgi Dabai! Pienācis laiks ņemt to, ko Viņa priekš mums ir paredzējusi no pašiem pirmsākumiem. Daba ir ļoti gudra – vislabākais ir visvienkāršākais!

Tātad pienācis laiks TRANSFER FAKTORAM! Piedzimstot dzīvībiņai, pirmās 72 stundas mātes pirmpienā izstrādājas transfēra informācijas ķēde. Divi visbagātākie un visdrošākie transfera faktoru avoti ir govs pirmpiens un olu dzeltenums. Ar transfer faktora molekulām var dalīties droši un efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai tie pāriet no govs pie cilvēka, vai no vistas pie cilvēka, transfer faktori nav sugai specifiski.

Simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē ar transfer faktora palīdzību jau ir atjaunojuši savu imunitāti un atbrīvojušies no hroniskām saslimšanām. Katrs cilvēks, kurš sāk lietot transfer faktoru, noteikti saņem pozitīvus rezultātus.
TRANSFER FAKTORS vienlaikus pilda vairākas funkcijas:
– imūndeficīta gadījumā atjauno imunitāti;
– veselā ķermenī katra šūna atpazīst sevi ikvienā citā šūnā. Kad šī uztvere aiziet neceļos un zināmas šūnas kļūst par „svešām” ķermenis uzbrūk pats sev. Šo stāvokli dēvē par autoimūnajiem traucējumiem, kuru baisie piemēri ir reimatiskais artrīts, vilkēde, cukura diabēts un virkne citas saslimšanas. „Es”varmācība pašam pret sevi pilnībā balstās uz aplamu priekšstatu. Medicīna var sniegt atvieglojumu „karā nomocītajam” ķermenim, izārstēties nav iespējams, ja vispār neizlabo šo aplamo priekšatatu. Transfērs atjauno organisma pareizo imūnreakciju;
– iegaumē un atpazīst dažādus kaitīgos mikroorganismus, un ātri tos iznīcina pie atkārtotas satikšanās. Veicina imunitātes atmiņu.
Mūsdienās daudzi vēl nezina par TRANSFER FAKTORA nozīmīgo lomu cilvēces veselības jomā. Loti daudzi cilvēki samierinās ar esošo veselības stāvokli, uzskatīdami to par normu:
– ja gadā vairākas reizes slimo ar saaukstēšanās slimībām, iesnām;
– ja autoimūnās saslimšanas gadījumā slimību tikai apārstē, ar to jāsadzīvo līdz mūža galam;
– ka cilvēkiem pēc 50 par absolūtu normu tiek uzskatīta vesela buķete hronisku saslimšanu (paaugstināts asinsspiediens, galvas sāpes, paaugstināts holesterīns, sāpošas locītavas utt.);
– ka visiem zināmā herpe, kas izsitās uz dažādām ķermeņa vietām, ir normāli nodzīt ar ziedīti. Bet tam, ka viņa turpina dzīvot mūsu organismā un dara briesmu lietas, un tiek nosaukta par 21. gadsimta mēri, vajadzētu likt mums aizdomāties.

TRANSFER FAKTORS IR DZĪVA SUBSTANCE UN TĀ GRIB, LAI DZĪVOJAM ARĪ MĒS!
Tieši tā, kā dabā sakārtots. Ne jau velti Jēzus bērniņš kūtī piedzima, un silīte viņam bija drošs patvērums. Kad pasaule kļūst pārāk piesārņota, kāds tomēr par mums domā un sniedz palīdzīgu roku!
Mīļus un priecīgus Ziemassvētkus!

Autors:Silva&Rūta

_______

TF: Produktu cenas un iegāde, spied šeit!

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s