Nekas nenotiek tāpat vien!

Nekas nenotiek tāpat vien! Šīs likumsakarības mēs esam pamanījuši dzīvi dzīvojot! Cilvēka jūtu pasaule un izzināšanas iespējas ir pietiekami plašas, lai pavadītu ilgus gadus, līdz atrodam to, kas patiesi mūs pilnveido un piepilda. Diemžēl dzīvojot uz zemes, mums nepietiek ar garīgumu vien. Nākas nemitīgi rūpēties arī par materiālo pasauli. Sanāk, ka laikam ritot, esam sevi atdevuši vienai vai otrai nodarbei, bet īsta apmierinājuma nav. Pietrūcis laika vai gudrības visu sabalansēt. Tāda tā dzīves skola ir. Tur nopelnīto divnieku jutīsi ik uz soļa!

Ir kāda ģimene tālajā Amerikā, kurai izdevies savu sirds gudrību, mīlestību un labestību ietērpt materiālās pasaules drānās tā, lai viņu dzīve kļūtu harmoniska, ērta un gandarīta. Turklāt viņiem ir vēlme uzlabot dzīves kvalitāti visiem cilvēkiem pasaulē.
Šis pāris ir Bianka un Deivids Lisonbi. Viņu 1996.gadā dibinātā kompānija „4Life Research”atrodas Soltleiksitijā Jutas štatā, bet panākumu un veiksmes atslēga ir dabas radīto molekulu apbrīnojamās īpašības ( TRANSFER FAKTORI – iegūti no govs pirmpiena un olas dzeltenuma).
Milzīgs zinātniskais darbs, modernas tehnoloģijas un valdošais ideālisma gars starp komandas locekļiem ir radījis produktu ar „dvēseli”. Kompānijas galvenais zinātniskais vadītājs zinātņu dok. K. MakKoslands par transfēru- „Tas nav ne vitamīns, ne minerāls, zālīte vai auglis. Tā ir imūnsistēmas molekula.” Šī jaunā koncepcija pacēla veselības uzturēšanas problēmas jaunā līmenī – no „barošanas” līdz „informācijai”! Tādēļ TF parādīšanās tirgū pilnīgi izmainīja cilvēku priekšstatu par veselību.
Visā pasaulē pieaug Veselības industrijas novirziens WELLNESS. Tā ir jauna filozofija, kas aptver cilvēka dzīves sfēras: kā fizisko, tā garīgo, kā mentālo, tā materiālo. Tādā veidā ir piepildījies D. un B. Lisonbi sapnis:
VESELĪBA – IENĀKUMI – DZĪVES VEIDS – BRĪVĪBA

Kompānijas „4Life Research” lozungs ir – TOGETHER, BUILDING PEOPLE -, tas ir – kopā izmainīsim cilvēka dzīves kvalitāti!

Ja darbs nesniedz morālu un materiālu gandarījumu, ja nav iespējas izdarīt pasaules mēroga atklājumu vai radīt mākslas šedevru, bet ir stipra vēlēšanās izmainīt savu dzīvi, tad ir vērts uzzināt par iespējām, ko piedāvā kompānija!

e-mail: ruuta06@inbox.lv

_______

TF: Produktu cenas un iegāde, spied šeit!

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s