Bērni – visa mūsu dzīves jēga!

Lai gan valstī valda krīze, un, kur vien paskaties, cilvēki ir pesimistiski noskaņoti, teikt, ka mūsu darbam un dzīvei nav lielas jēgas nedrīkst, jo lielākā daļa no mums kādiem maziem eņģeļiem ir vecāki. Arī es nu jau divus gadus esmu mamma mazam razbainiekam, kura dēļ es cenšos neielaist dziļi sevī šo vispārējo pesimismu, ka dzīve šeit ir bezjēdzīga. Un, lai arī demogrāfiskie rādītāji pašlaik Latvijā ir stipri sabrukuši, mazie tāpat dzims un priecēs mūsu sirdis arī turpmāk. Galvenais, lai viņi būtu veseli un dzīves grūtībām, vismaz fiziski, labi sagatavoti. Pati pēc sevis un pēc savas dzīves pieredzes nu jau zinu, ka nekas nevar sagādāt vecākiem lielāku prieku kā redzēt to, cik dzīvespriecīgi ir mazie, kad tie spēlējas, veselīgi ēd, smejas tā, ka gribas smieties tiem līdzi; un apziņa, ka esmu darījusi visu, lai nodrošinātu viņiem labu dzīves kvalitāti – jo dzīves kvalitāte lielākajā mērā ir atkarīga no veselības kvalitātes. Pati tā droši saku, jo no 10.g.v. slimoju ar diabētu un zinu, ka tad, kad ir slikti, nevienas spēles, mantas vai pat kārumi nespēj likt justies labi. Par Transfer Faktora (turpmāk tekstā TF) brīnumainajām – patiešām brīnumainajām – spējām mūsu blogā ir rakstīts jau iepriekš, tāpēc vēlreiz sīkumos neizplūdīšu.
TF sāku lietot pusgadu pirms man iestājās grūtniecība, jo mana veselība bija tuvu sabrukšanas robežai. Lielā slodze augstskolā darīja savu. Sākumā nemaz neticēju, ka lielus uzlabojumus savā veselībā redzēšu, jo līdz tam brīdim bija izmēģināti visādi brīnumi. Mamma kopš paša saslimšanas brīža – 98.gada – izmisīgi bija meklējusi veidus, kā palīdzēt man nodzīvot kvalitatīvi līdz sirmam vecumam.
Kad paliku stāvoklī, cukura līmenim bija īpaši stingri jāseko līdzi, jo lielā mērā no tā bija atkarīga arī mana bērniņa veselība. Pirmo reizi pa 10gadiem vidējais cukura rādītājs bija pietuvojies ideālajam līmenim, jo jau no paša sākuma tam bija tendence būt virs normas. Grūtniecība noritēja ļoti labi, un es ticu, ka tas nebija tikai mans nopelns. Lietojot TF grūtniecības laikā sieviete aizsargā tieši savu bērniņu, nododot viņa mazajam ķermenītim tik svarīgo informācijas ķēdi par veselu un pareizi funkcionējošu iedzimto imunitāti. Mūsdienās tas ir īpaši svarīgi, kad arvien vairāk ikdienā nākas saskarties ar kaitējošiem ārējiem faktoriem, piemēram, pārtikai pievienotās E vielas u.tt. Un nedrīkst aizmirst, ka mūsu – jauno mammu un mūsu mammas – iedzimtā imunitāte ir ar ļoti lieliem robiem, jo Padomju Savienības teritorijā reiz piekopa politiku, ka barot ar krūti bērnus ir neveselīgi. Tāpēc jaunās paaudzes jau piedzimst ar samērā niecīgu informāciju par imunitātes īstajām funkcijām. Tas vienkārši ir nepieciešami.
Īpaši svarīgi lietot TF ir arī krūts barošanas periodā, jo tad mazais caur mātes pienu saņem iedzimtās imunitātes informāciju no mammas un iztrūkstošo informāciju no TF.
Bērni, kuri saņem TF vēl mammas puncī esot, piedzimst ar ļoti attīstītām prāta spējām, veselīgāki un viņiem ir daudz vieglāk cīnīties ar apkārt esošajiem vīrusiem. Tas gan nenozīmē, ka bērns neslimos vairs nemaz, bet gan to, ka saslimšanas daudz sekmīgāk un ātrāk pāries, nepiebāžot mazo ķermenīti ar ķīmiskajā zālēm un neatstājot sekas. Arī no izteiktām alerģijām vairs nebūs jābaidās, jo mazā imunitāte jau zinās, kas ir tās jaunās lietas, kas ienāk mazuļa ēdienkartē. Mans dēliņš ar alerģijām nemokās vispār, jo viņam tādu nav, lai gan es bērnībā biju ļoti alerģiska pret daudziem pārtikas produktiem.
TF ir lieliski sasniegumi ne tikai bērniņa attīstībā, bet arī ārstējot neauglību.
Kā vienā no savām intervijām ir teicis ārsts no Krievijas Vjačeslavs Ļeoņenko: „TF īstenībā radīja ne amerikāņi, ne krievi vai ķīnieši, bet gan Dievs. Un tāpēc tas tik efektīvi darbojas, aizsargājot grūtnieci no ļoti smagiem un grūti ārstējamiem vīrusiem, kā herpes, C-hepatīta, citomegalovīrusa – no ļoti daudzām vīrusa-infekcijas saslimšanām.” Un tam es ticu! Lai mums izdodas, mīļās mammas!

e-pasts: s.penike@inbox.lv /mob. 28303055
ruuta06@inbox.lv /mob. 28798743

_____

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu autotreniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s