IMŪNSISTĒMAS REABILITĀCIJA VISIEM!

Mēs esam tik dažādi! Priekšstati par lietām un norisēm arī mums ir atšķirīgi . Vienu un to pašu bildi katrs krāso savā pieredzes krāsā. Taisnība ir visiem, bet patiesība viena. Daba ir tik gudra! Tā visu salikusi pa plauktiņiem. Tajā ir pilnīgi viss, kas mums vajadzīgs. Ja mēs no laika gala būtu saskatījuši šo vienu Lielo Patiesību, tad šodien būtu daudz laimīgāki, veselāki! Par laimi ir cilvēki, kas meklē atbildes, atrod pareizās, iekrāso tā, lai ierauga redzīgais un pastāsta aklajam.
Par Transfer faktoru, ko izstrādājusi kompānija 4life, ir iespējams pietiekoši daudz uzzināt no dažādiem materiāliem. Ārsti, zinātnieki un visi citi cilvēki, kuri ir veltījuši savu dzīvi , lai izzinātu Dabas Mātes vienkāršo konstrukciju dzīvības pastāvēšanai uz Zemes, ir pelnījuši cilvēces atzinību! TRANSFER FAKTORS- , es teiktu, – „zinātniskais hīts pasaulē”! Produkta parādīšanās tirgū sniedz iespēju plašām iedzīvotāju masām lietot to. Imūnsistēmas reabilitācija iespējama visiem! Mums tiek atdots tas, ko paši sev kaut kad esam atņēmuši. Tiek dota iespēja atjaunot vardarbīgi pārrauto informācijas ķēdīti mūsu ķermenī. Ne velti saka: „Veselā miesā vesels gars!” Tas ir mūsu TEMPLIS.
Pārtikas piedevas ir nekaitīgi preparāti no dabas produktiem, kurus var lietot neierobežotā daudzumā, neradot blakus efektus. Cilvēkiem, tai skaitā mediķiem, ir zināma attieksme pret pārtikas piedevām. Pārliecība, ka tās neārstē, bet tikai stiprina un atveseļo organismu, ir saprotama. Zāles darbojās ātri un efektīvi, ar blakus parādībām, bet ir zināms rezultāts. Diemžēl medikamenti neatrod cēloni, bet kuru tas interesē, ja nu vienīgi pašu pacientu, arī ne vienmēr. Galvenais, ka atkal uz kājām! Var turpināt vāveres skrējienu ritenī līdz nākošai reizei.
Tā, lūk, kompānijas 4life Research izstrādātās formulas ir pilnīgi nekaitīgas. Tām nav pielietojamā daudzuma un ilguma, kā arī lietotāja vecuma ierobežojuma. Dabas produkts. Pie reģistrācijas tas, protams, saņem pārtikas piedevas statusu.
Taču preparāts, kuru pēc formālajām pazīmēm pieskaitīja pārtikas piedevām, strādā daudz spēcīgāk, gudrāk un dziļāk Tā ASV un Eirāzijas zinātnieku, akadēmiķu, profesoru un ārstu atziņa par TRANSFER FAKTORU viennozīmīgi pozitīva: „Ārstiem – apjomīgs ārstēšanas līdzeklis, bet pārējai cilvēcei – neierobežota atveseļošanās iespēja, kas dod tikai labumu.”
Mani priecē tas, ka esmu noticējusi , pieņēmusi, lietojusi un guvusi tikai gandarījumu! TRANSFER FAKTORS manā mājā ieņem goda vietu. Viņš ir draudzīgs, bet tradicionālie medikamenti no zāļu skapīša sāk samazināties! Un paldies Dievam!
e-pasts ruuta06@inbox.lv

______

Kas ir Transfēra faktors, cik tas ir efektīvs un cik bieži jālieto? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet, klikšķinot šeit!

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu autotreniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s