Recall

Mērķis – prāta asums

“Sveiki!  Kā klājas? Priecājos Tevi redzēt!” (Nu jā, ja tikai es varētu atcerēties Tavu vārdu… vai draudzējāmies mēs skolā…… varbūt kopā strādājām…… kā tevi sauc?) „Kur Tu tagad dzīvo?” (pavilkt laiku…. kāpēc vīrs/sieva man nepalīdz…. vai viņš/viņa neredz signālu? Varbūt es atcerēšos…. nu, lūk…. viņa atceras manu vārdu)

Šādos gadījumos ļoti noderētu prāta asums! Mūsu atmiņa dod mums ne tikai iespēju atcerēties vārdus, datumus un notikumus no mūsu pagātnes, bet ir arī  bieži saistīta ar intelektu.  4Life® Trasfer Factor® ReCall™ formula sastādīta, lai palīdzētu Jūsu smadzenēm. Tā ietver sevī patentēto mērķtransfērfaktoru, kas lieliski uztur imūnsistēmu, kuras īpašais mērķis ir smadzenes, kā arī citus ingredientus, par kuriem zināms, ka tie uzlabo prāta asumu un smadzeņu veselību kopumā.

Svarīgi:

Uztur konkrētas sistēmas veselību: ar mērķi sasniegt visaugstāko transfērfaktoru un imūnsistēmas sadarbības efektu, 4Life® Trasfer Factor®ReCall™ nodrošina imūnsistēmu ar nepieciešamo informāciju vispārējās smadzeņu veselības uzturēšanai. Šī pilnveidotā formula veicina veselu imunitāti un skābekļa apmaiņas funkciju, uzturot smadzeņu spēju darboties vēl efektīgākā režīmā un novirzīt enerģiju pašām svarīgākajām vajadzībām. Tādejādi, tā vietā, lai tērētu enerģiju pašaizsardzībai, smadzenes var fokusēties uz optimālu darbību.

Veicina optimālu izziņas funkciju: 4Life® Trasfer Factor® ReCall™ apvieno vairākus pašus spēcīgākos ingredientus, lai uzturētu veselu izzināšanas funkciju cilvēkiem visos vecumos. Papildus citiem veselībai dotajiem labumiem, vinpocetīna bioloģiskā iedarbība veicina skābekļa cirkulāciju un izmantošanu, pareizu asinsriti smadzenēs.

Forfatidilserīns (PS), tas ir dabīgs fosfolipīds vai „labie tauki”, kas vajadzīgs visām organisma šūnām. Smadzeņu audi ir īpaši bagāti ar PS, kas funkcionē kā smadzeņu šūnu regulators attiecībā pret neirotransmisiju un sinaptisko saiti , lai uzturētu abus galvenos atmiņas un atpazīšanas funkciju elementus.

Kā izrādījies, glicerofosfoholīns un Huperzine A /Huperzia serrata/ veicina mundrumu, prāta asumu un atmiņu. Huperzine A inhibē enzīmu, kas sašķeļ acetilholīnu, ķīmisku vielu smadzenēs, kas svarīga apmācības un atmiņas funkcijai. Bakopa /Bacopa Monnieri/ uztur veselus neironus, kas nepieciešami  normālai atmiņas un atpazīšanas funkcijai smadzenēs.

Tehniskie momenti:

Magnijs, kas iekļauts sastāvā kā oksīds, nepieciešams, lai uzturētu maksimālu barības vielu uzņemšanu.

4Life Trasfer Factor® ReCall™ ir otrais kompānijas 4Life® transfērfaktoru mērķprodukts, kas balstīts uz ekskluzīvu patentu (ASV patents 6,468,534)specializēta transferfaktora iegūšanai no olu dzeltenumiem.

Sastāvs:

Magnijs /Magnesium/( magnija oksīds) 93mg (22%) 1kapsulā

Transferfaktors /Transfer Factor/ no olu dzeltenumiem (8%)

Vinpocetine (<1%)

Huprezine A  /Huperzia serrata/ ekstrakts (<1%)

Sojas lecitīns /Soya lecithin phosphatidylserine/ (<14%)

Glycerophosphocholine (8%)

N-Acetyl tyrosine (5%)

L-cysteine (4%)

Bakopa ekstrakts /Bacopa monnieri/ (8%)

Citronmētras (Lemon balm) ekstrakts /Melissa officinalis L./ (12%)

Ginkgo biloba ekstrakts (<1%)

Citas sastāvdaļas: želatīns, magnija stearāts, silīcija oksīds, augu eļļa.

Iedarbība:

  • pirmkārt – smadzenēm,
  • otrkārt – imunitātei, pret novecošanos, sirds-asinsvadu sistēmai.

Lietošana:

Pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, uzdzerot glāzi ūdens.

Iepakojumā 90 kapsulas (viena mēneša deva).

______

Kas ir Transfēra faktors, cik tas ir efektīvs un cik bieži jālieto? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet, klikšķinot šeit!

_____

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu autotreniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s