Dzīvības eleksīrs.

RioVida Burst ir vienīgais Transfer Faktora produkts, kurš iekšķīgai lietošanai pieejams želejas veidā . Tas nodrošina ar 4Life Transfer Factor Tri-Factor formulu  kas babātināta ar antioksidantiem, kuras sastāvā ir Oga acai, granātābols, mellene, plūškoka auglis un zilā vīnoga. No Portugāļu valodas tulkojuma” Dzīvības upe”, RioVidaBurst ir ļoti iecienīta starp bērniem kā arī garšīgs veids, lai piedotu enerģiju visai diena

Ar ko šis products ir unikāls?

Transfer Faktori ir ļoti mazas informācijas molekulas, kuras  nodod  imūno informāciju no vienas vienības vai būtnes uz citu, kā piemēram, kad māte baro savu jaundzimušo zīdaini ar krūti viņa nodod caur pirmpienu visu savas dzīves laikā uzkrāto pieredzi savam pēcnācējam,lai viņa organismz  zinātu  kā rīkoties,lai sevi aizsargātu.

NanoFactor™ ekstrakts ir 4Life patentçts,tas ir ekstrakts no imūnsistēmu uzlabojošām nanofrakcijām. Tas palīdz smalki noregulēt imūnsistēmas funkciju, lai tās šūnas zinâtu kad un kā rīkoties,

Neatkarīgi laboratorijas testi uzrāda, ka 4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor formula spēj uzlabot imūnsistēmas darbības efektivitāti, ceļot NK šūnu funkciju par 283%. NK šūnas atrodas jūsu imūnsistēmas pirmajās rindās uz cīņu ar iebrucējiem.

Šis ir pirmais Transfer Faktora produkts, kas pieejams ēdamas želejas veidā.

4Life Transfer Factor produkti ir ietverti 2003., 2004., 2005., 2006. un 2007. gada pediatra bezrecepšu medikamentu un pārtikas piedevu rokasgrāmatā; standarta piedevu rokasgrāmata fizioterapeitiem atrodama šo ārstu kabinetos, slimnīcās un farmācijas iestādēs visā ASV un Krievijā.

Transfer Faktora ekstrakcijas process no olas tiek aizsargāts ar US patentu 6,468,534; kombinēšanas process govs pirmpiena un olas dzeltenuma avotam tiek aizsargāts ar US patentu 6,866,868.

Acai ogas nodrošina ar antioksidantu rādītājiem, kas ir ārpus salīdzināšanas. Tajā ir arī krietna deva ar nepieciešamajām aminoskābēm, taukskābēm un ….

Mellenes nodrošina gremošanas sistēmas veselību un darbojas, lai uzturētu normālu iekaisuma procesu darbību.

Plūškoka ogas darbojas, lai neitralizētu brīvos radikāļus, atbalstītu kardiovaskulārās sistēmas veselību un uzturētu jūsu ķermeni kaujas gatavībā ar jebkuru uzbrucēju,kā arī kas palīdz tikt galā ar stresa izraisītajām sekām.

Papildus produkti

  • RiteStart®
  • 4Life Transfer Factor Plus® Tri-Factor® Formula
  • 4Life Transfer Factor Immune Spray™

______

Kas ir Transfēra faktors, cik tas ir efektīvs un cik bieži jālieto? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet, klikšķinot šeit!

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu autotreniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s