Veidojam sevi, atjaunojamies un atveseļojamies

Daina Brila

Praktiskas piezīmes

            Ikviens no mums grib būt vesels, stiprs, izskatīgs, saglabāt jaunību un nenovecot. Un patiesi, šajā jomā ir gūti lieli sasniegumi. Mūsdienās cilvēki izskatās krietni jaunāki par saviem vienaudžiem pirms gadiem trīsdesmit vai četrdesmit. Ja pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados piecdesmitgadīgu sievieti sabiedrība uzskatīja par pavecu pirmspensijas vecuma kundzīti, tad tagad daudzas piecdesmitgadnieces izskatās knapi uz četrdesmit. Arī ārsti secinājuši, ka cilvēki, īpaši sievietes, kļuvušas skaistākas un ilgāk izskatās jaunas.

Šo patīkamo pārmaiņu iemesli ir gan labāki, daudzveidīgāki un visiem pieejami kosmētikas un sevis kopšanas līdzekļi, gan demokrātiskāks ģērbšanās stils, kas arī ļaudīm elegances vecumā ļauj justies brīvi, valkāt gaišas un košas drēbes. Liela nozīme arī tam, ka sekojam savam uzturam, kontrolējam svaru, vairāk kustamies, vingrojam, cenšamies tikt vaļā no liekajiem tauku kilogramiem.

Taču cilvēkam nekad nav gana labi, gribas vēl lielākus sasniegumus! Un izrādās, ka šajā jomā ir lielas rezerves. Mūsu organisms ir plastisks, to var veidot un pārveidot jebkurā vecumā. Savā darbā un personīgajā pieredzē pārbaudīju vairākas organisma atveseļošanas metodes, redzēju un izjutu rezultātus, tāpēc varu dalīties pieredzē un pastāstīt par efektīvākajiem paņēmieniem.

Sāksim ar attīrīšanos

 

            Mūsdienu oficiālā jeb rietumu medicīna ar organisma attīrīšanu tikpat kā nenodarbojas, ja neskaita organisma atindēšanu (detoksikāciju), alkohola reibuma kupēšanu vai cīņu pret vēdera aizcietējumiem. Daudzi ārsti uzskata – ja nieres un zarnu trakts strādā normāli, tad organisms pats izvada ārā visu lieko! Citi ar organisma attīrīšanu saprot sulu vai zāļu tēju kūres. Protams, tās it labas, taču ar to ir daudz par maz.

Taču padomāsim loģiski – ja organisms pats izvada ārā visu lieko, no kurienes tad rodas akmeņi (nierēs, žultspūslī, urīnpūslī un citur), dažādas cistas (ar šķidrumu pildīti pūšļi), sklerotizējušies, jeb, kā tautā saka, pārkaļķojušies asinsvadi, kas klāti ar holesterīna pangām? Visa šī draņķība taču mums nav vajadzīga! Kāpēc organisms pats to nevar izvadīt ārā?

Tomēr ir paņēmieni, kā mūsu ķermenim palīdzēt.

Hidrokolonoterapija

Vispirms jāsāk ar zarnu trakta tīrīšanu. Dažās medicīnas iestādēs piedāvā tādu procedūru kā hidrokolonoterapiju jeb resno zarnu tīrīšanu, ievadot tajās ūdeni.

Tie, kas mācījušies anatomiju, zina, ka barība no kuņģa nonāk tievajās zarnās, kur uzsūcas lielākā daļa barības vielu. Tālāk tā dodas uz resnajām zarnām, kur uzsūcas šķidrums, bet pārpalikumi caur taisno zarnu tiek izvadīti ārā. Izrādās, ka uz resno zarnu sieniņām, īpaši to līkumos, mēdz nosēsties un gadu gaitā krāties netīrumu kārta. Zarnas vairs nespēj pilnvērtīgi darboties, organisms indē pats sevi. Sliktas zarnu darbības sekas var izpausties kā liekais svars, netīra un problemātiska sejas āda, dažādas alerģiskas reakcijas.

Arī tad, ja nekādu sūdzību nav, hidrokolonoterapiju var veikt kā testa procedūru, lai uzskatāmi redzētu sava zarnu trakta stāvokli. Pēc tam, kad zarnas ir tīras, var turpināt organisma attīrīšanu ar citām metodēm.

Pirms procedūras pacients aprunājas ar ārstu. Ir gadījumi, kad šo procedūru nedrīkst veikt – piemēram, grūtniecība, zarnu trūce, smagi hemoroīdi, zarnu ventrikuloze un citi. Pati procedūra nav nepatīkama. Pacients pārģērbjas tīrā halātiņā un noguļas uz kušetes. Zarnu traktā caur uzgali tiek ievadīts ūdens. Aparāts kontrolē tā daudzumu un spiedienu. Kad spiedienu vairs nevar izturēt (liekas, tūlīt jāceļas un jāskrien uz tualeti), ūdens porcija tiek izvadīta ārā. Pēc tam zarnās ievada jaunu ūdens porciju.

Pa stikla lodziņu klients var redzēt, kas no viņa zarnām ir izskalojies. Jaunā, vakar apēstās barības masa ir gaiši brūnā krāsā, bet vecās fekāliju masas, kas bija pielipušas pie zarnu sieniņām – melnas kā asfalta gabali! Daudzi ir pārsteigti, redzot, kādus dārgumus gadiem ilgi nēsājuši savā ķermenī. Procedūru cikla laikā no zarnu trakta var izskalot pat vairākus kilogramus šlakvielu!

Dažkārt uzreiz pēc procedūras cilvēks konstatē svara zudumu – tas ir saprotami, jo organisms atbrīvojies no liekā. Taču citreiz svars ir palielinājies! Tas var būt gadījumos, ja organismā trūkst ūdens. Tad procedūras laikā resnās zarnas uzsūc tajās ievadīto ūdeni.

Tūlīt pēc procedūras jāiedzer absorbents – polifepāns, kas izskatās kā melns pulveris. Tas uzsūc atbrīvojušos toksīnus un ir efektīvāks par aktivēto ogli.

Zarnu attīrīšanai nepieciešamas vismaz trīs procedūras. Kādēļ? Pirmajā procedūrā ārā izvadās tikai jaunās masas. Taču daļa ūdens paliek zarnās. No rīta cilvēks ir izbrīnīts – neko daudz neēdu, bet vēders uzpūties! Tas tādēļ, ka ir atmiekšķējušās vecās fekāliju masas, kuras nākamajā procedūrā tiek izvadītas ārā.

Ielaistos gadījumos vajadzīgas sešas un pat desmit procedūras. Procedūru veic speciāli apmācīta medmāsa. Procedūras laikā viņa viegli masē pacienta vēderu, palīdzot zarnām atbrīvoties no visa liekā. Masējot vēderu, medmāsa jūt, kuros zarnu posmos ir sakrājies kas lieks.

Piesārņotu zarnu iemesli ir neracionāls uzturs ar mazu šķiedrvielu saturu, nepietiekama ūdens dzeršana, mazkustīgs dzīvesveids. Var būt arī tīri anatomiski iemesli – īpatnējs zarnu izliekums, kad kādā līkumā regulāri uzkrājas barības atliekas. Piemēram, uz procedūru atnāk jauna, slaida sieviete, kurai ir veselīgs dzīvesveids. Neskatoties uz to, viņu nomoka ilgstošs nogurums, biežas galvassāpes, raizes sagādā piņņaina sejas āda. Mediķi ķeras pie darba, un ir vajadzīgas desmit procedūras, lai attīrītu šīs trauslās sievietes zarnu traktu!

Daži apgalvo, ka hidrokolonoterapijas laikā no zarnām tiek izskalota dabīgā mikroflora. Patiešām, daļa vajadzīgo mikroorganismu tiek izskaloti. Taču šeit netiek lietotas antibiotikas, kas nonāvē visu mikrofloru, tāpēc jau pēc pāris dienām atlikušie mikroorganismi ir savairojušies pietiekamā daudzumā un zarnu mikroflora ir atjaunojusies.

Metodes plusi.

  • Tiek veikta medicīnas iestādē ārstu uzraudzībā, tādēļ ir pilnīgi droša.
  • Iesniedzot Valsts ieņēmumu dienestā gada ienākumu deklarāciju, varat atgūt 25% no samaksātās naudas kā attaisnotos izdevumus par medicīnas pakalpojumiem.

Metodes mīnusi.

  • Cenas dēļ tā diemžēl pieejama ne visiem. Viena procedūra maksā 25 latus.

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s