4Life® NanoFactor® Glutamine Prime™

¨      Dod enerģiju imūnšūnāmImage

¨      Atbalsta imūno funkciju, īpaši paaugstināta stresa apstākļos

¨      Nodrošina atbalstu imūnsistēmai ar NanoFactor® ekstrakta palīdzību

¨      Pastiprina pārējo 4Life Transfer Factor® produktu iedarbību

Kas ir 4Life NanoFactor Glutamine Prime?

 

4Life® NanoFactor® Glutamine Prime™ nodrošina papildus atbalstu imūno šūnu funkcionēšanai, īpaši paaugstināta stresa apstākļos. Glutamīns ir aminoskābe, kas kalpo kā galvenais enerģijas avots imūnajai šūnai. Glutamīns ir nepieciešams mūsu imūnsistēmai, bet tā rezerves ar laiku var tikt izsmeltas pārdzīvojot ikdienas stresa situācijas, piemēram, trenējoties sporta pasākumiem, aizņemtajā ikdienas dzīvē vai cīnoties ar veselības problēmām. Glutamine Prime ir veidots no bagātīga enerģijas avota – glutamīna, lai palīdzētu optimizēt imūnās šūnas darbību. Turklāt, produkts ietver arī svarīgu antioksidantu – glutationu, kas palīdz aizsargāt šūnas no oksidācijas, ko izraisa brīvie radikāļi, kā arī produkts satur  4Life NanoFactor® ekstraktu, kas uzlabo imūno šūnu komunikāciju sava starpā, padara tās inteliģentākas. Glutamine Prime ir izcils produkts kombinācijā arī ar citiem 4Life Transfer Factor® produktiem.

PRIMĀRAIS ATBALSTS:

Imūnais

Labsajūta

SEKUNDĀRAIS ATBALSTS:

Antioksidantu

Galvenās iezīmes:

  • Satur NanoFaktoru koncentrātu, kas paaugstina imūno šūnu komunikācijas spējas un palīdz modulēt imūnos šūnu atbildi.
  • Nodrošina imūnās šūnas enerģiju ar glutamīna palīdzību, lai palīdzētu optimizēt imūnos šūnu darbību, īpaši paaugstināta stresa apstākļos.
  • Ietver glutationu – spēcīgu antioksidantu, kas ietverts katrā ķermeņa šūnā, ieskaitot imūno šūnu.
  • Paaugstina imūnās sistēmas atbalstu, paaugstinot tava ķermeņa spēju efektīvāk izmantot pārējo 4Life Transfer Factor® produktu sniegto atbalstu.

Vai tu zināji?

Glutamīnu sintezē vairums ķermeņa audu un to absorbē no pārtikas produktiem – gaļas, piena produktiem, pupām. Glutamīns baro organisma šūnas un uzlabo smadzeņu darbību.

Lietošana – pa 6 kapsulām dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Labāku rezultātu iegūšanai dzert 3 kaps. no rīta un 3 kaps. vakarā. Eiropiešiem esot pietiekoši pa 2 kapsulām 2 reizes dienā, iesākot pirmās paris dienas pa 1 kaps.2 reizes dienā.

 

Sastāvs – NanoFaktors (ar nano tehnoloģijām izfiltrēts govs pirmpiena ekstrakts), L-Glutamīns (2300 mg), Imūnās enerģijas maisījums (780 mg – L-Arginīns, N–Acetil L-Cisteīns, Alfa Lipoic skābe, L-Alanil-L-Glutamīns).

_______

Image

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s