Transfer Faktora pielietošana pediatrijā

V.K. Sankt – Pēterburga. Manai meitai 2 gadi un 3 mēneši. Dzemdības bija sarežģītas, bērnam bija dzemdību trauma. Meklējām dažādas iespējas bērnam palīdzēt. Izņēmām trīs ārstēšanas kursus slimnīcā.
Bērna veselības stāvoklis neuzlabojās. Sāka kavēties vispārējā attīstība. Uzstādīja diagnozi – galvas smadzeņu trauma. Bērns nepārtraukti raudāja. Naktīs gandrīz nemaz negulēja. Miega laikā stipri svīda. Iekšējais galvaskausa spiediens bija 6 x paaugstināts -virs normas. Gada un 11 mēnešu vecumā meitiņa vēl nestaigāja un, kad ņēmām viņu rokās, tad ķermenītis atgādināja lupatiņu – viņai pilnīgi trūka muskuļos tonuss.
Sākām dot Transfer Faktor pa vienai kapsulai dienā.
Pēc mēneša galvaskausa spiediens pilnīgi normalizējās. Mazulīte sāka celties kājās, pēc nedēļas pārvietojās, turoties pie sienas, un vēl pēc nedēļas- jau patstāvīgi staigāt!
Mēs bijām patiesi pārsteigti, cik ātri sākas atveseļošanās process!
Viņa it kā sāka atgūt iekavēto. Ar miegu vairs nav nekādas problēmas . Tagad pati ceļas no gultiņas un iet uz podiņu. Pirms laika to pat nevarējām iedomāties, kaut arī šajā vecumā to dara visi bērni. Viņa vairs tā nesvīst. Un vēl – viņa tagad nesaaukstējas .
Tam visam vajadzēja tikai 30 kapsulas Transfer Faktora un viena pudelīte bērnu vitamīni ar TF, ko mums atsūtīja no Amerikas!!!
Mēs esam neizsakāmi pateicīgi kompānijai par tik brīnumainu rezultātu!


L.A. P. ārste- pediatre SAnkt -Pēterburga.
Esmu pediatre un nolēmu dot Transfer Faktoru savam vissmagāk slimajam pacientam.Tas bija 3 gadu vecs mazulis. Novēroju viņu jau kopš dzimšanas.Ļoti ‘paša mātes diēta un vēl citu faktoru ietekmē, bērnam jau no dzimšanas bija stipras problēmas ar ādu. Bērns gandrīz nemaz negulēja, pat pieduršanas,mianot autiņus, viņam sagādāja lielas sāpes. Visu laiku vi”nam bija stingri noteikts ēšanas režīms. Mazākā “grēkošana”radīja saasinājumu. Pats lielākais sapnis šim nelaimīgajam bērniņam bija pagaršot kivi. Par to nevarēja būt ne runas.
Pietika ar 30 Transfer Faktora kapsulām, lai izmainītos ši mazuļa dzīve. Viņš pats piezvanīja man pa telefonu un teica:”Dakter, es esmu vesels! Es jau ēdu kivi!”

Nikolajs, Sankt- Pētrburga.
Manai meitai 4 gadi.Viņai ļoti izteikta diatēze. Trīs gadu vecumā viņai iztaizīja poti, pēc kuras radās ļoti spēcīga alerģiska reakcija, āda palika līdzīga ķirzakai.
Mēs sākām dot viņai 2x dienā pa kapsulai Transfer Fatoru. Pēc tam mazā sāka ēst visu, ko vien vēlējas, diatēze viars nav. Bērnudārzā gripas uzliesmojuma laikā viņapat nesaslima.
L.M.M. , ārsts, Sankt – Pēterburga.
Jaundzimušais , iekšēja infekcija. Devām 1/2 kapsulas Transfer Faktoru dienā. Rezultātā -ātri tika galā ar infekciju. Bērnu normālā stāvoklīdrīz izrakstīja no slimnīcas.


S.P.I. (specialists metaboliskā terapijā , defektologs, veselības centra Tuansē direktore.)
Bērnam 7 mēneši- ādas sastrutojums. Atradās stacionārā 2 nedēļas – lietoja antibiotikas un pilināja. Rezultāta nebija. Kājiņa uzpampa un palika melna. Stādījās jautājums par kājas amputāciju. Pēc testēšanas ( pielietoju Folla metodi) ieteicu tādu ārstniecības shēmu: 10 Transfer Faktora kapsulas – lietot pa 1/2 kapsulai pēc katrām 2 stundām, paralēli 3 flakonus “složnovo kordicepsa- pa 1ml pēc katrām 2 stundām un kājas apmazgāšana no strutām no perifērijas uz centru Tād kājas notīšana ar 7-10 cm lielām kāpostu lapām 9 lapas mainīja pēc katrā 15- 20 minūtēm. Vienas nakts laikā samazinājās iekaisuma robeža par 7-10 centimetriem virzienā uz centru, mazinājās asais iekaisums (kājiņas āda kļuva rozīga). No rīta ķirurgs atcela operāciju un izrakstīja no slimnīcas, tālākai veseļošanās mājas apstākļos.

Sveiki!
Manai meitiņai bija ļoti nopietna ādas problēma – impetigo baktērija, kas ;loti strauji pletās plašumā, no mazas pumpiņas pārvērtās par daudzās sulojošām, niezošām brūcēm uz sāna, gurnu rajonā un arī uz dibentiņa. kad es piezvanīju savam ģimenes ārstam un uzjautāju ko un kā darīt ar mazo cilvēku, man ieteica pasmērēt Bepanten krēmu, uzlikt briljanta zaļo.. un ja parādās temperatūra, tad dot antibiotikas..Izdzirdot vārdu antibiotika biju satraukusies ne pa jokas… un tad nāca risinājums, Transfer Factor Renewall krems -želeja, ko smērēju 2-3 reizes dienā uz problemātiskajām vietām.. papildus vēl devu dzert-sūkāt TF Kids, un 2 nedēļu laikā pēc TF Renewall lietošanas ši baktērija pazuda. Kopumā šis proces man aizņēma 4 nedēļas. Bērns ir vesels, priecīgs un galvenais, ka nav lietojis nekādas antibiotikas.

Dace Maķevica (Talsi) 9. apr 18:42

Transfer factor lietojam nepilnu gadu un jau ir uzlabojumi. Bērns no dzimšanas bieži slimoja ar bronhītiem, plaušu karsoņiem. Katru mēnesi dzēra antibiotikas. Slimojot temeratūra vairs nepaaugstinājās, jo organisms vispār necīnījās. TF nav brīnumzāle kas garantē neslimošanu nekad, bet slimību vieglāk un ātrāk pieveicamu! Nesen saslima ar ļoti smagu bronhītu, bet nedēļas laikā bija vesela, dakterte brīnījās ka tik ātri.

Lana Apermane (Ventspils) 9. apr 20:27

sveiki ar produktu iepazinos pirms 2 gadiem, kad bija iekodusi ērce. Trīs nedēļas bija galvas reiboņi, ārsti tik teica lai gaidot. Nejauši vienā diskusijā ieraudzīju telefonu un pazvanīju jau vakarā ar autobusu ieguvu produktu. Pēc 3 dienām reiboņi pārgāja, jālieto gan bija 3 mēnešus.     Man ir tīs bērni. Lielākie neslimo vispār . Jaunākajai meitai veselības problēmas nu jau 1,5 g lietojam ļoti labi rezultāti. Viņa ar neslimo, pa visu laiku 2 reizes vienu reizi bronhīts otru kakls. Super ka ārsti skatās un netic ka var bez antibiotikām izārstēties.  Bērniem ļoti laba ir augļu želeja, dod spēku ja daudz jāmācās.     visiem iesaku  esat veseli !

Iveta Vecriņķe (Rīga) 11. apr 16:05

Par šo produktu grupu – TRANSFER FAKTOR, uzzināju no savas labākās draudzenes, kura saviem bērniem to bija uzsākusi dot jau pirms pus gada. No darudzenes dzirdēju neticamus faktus par bērnu veselības stāvokļa uzlabošanos – zināju, ka viņas bērniņi ļoti bieži un smagi slimoja (mazais dēļiņš nepārtraukti nokļuva stacionārā, jo tikko kā paaugstinājās temp., pievienojās arī citas veselības problēmas un bez antibiotiķiem nevarēja iztikt). Tāpat arī mazā meitiņa bija smagi slimojusi.

Tā kā man pašai meitiņa jau no dzimšanas bieži slimo (otrajā dzīves mēnesītī konstatēja govs piena nepanesību, kuru cītīgi ārstējām 2 gadus. Protams, arī bieži slimojām ar vīrusu saslimšanām).
Pēdējo trīs gadu laikā (tagad meitai seši gadi) slimo ļoti bieži (pneimonija, bronhīts) un pēdējās divas reizes (pus gada laikā) tās bija kā murgs – abas salimšanas reizes tika doti divi antibiotiķu kursi.
Pēc pirmās lielās slimošanas (stacionārā konstatēja Mycoplazmas infekciju) bērns bija vārgs. Bieži sūdzējās par sliktu dūšu, sāpēm vēderā, galvas sāpēm. Turpinājām apmeklēt speciālistus, katrs izrakstīja medikamentus 20.00 Ls apmērā. Sāku jau dzīvot bailēs, ka atkal meita saslims.
Un jau pēc neilga laika sekoja otrā saslimšanas reize. Tikko izdzērām antibiotiku kursu un nākamājā dienā T’ paagstinājās līdz 40′. Meituks dažu dienu laikā tā novārga, ka sirds žņaudzās no bezpalīdzības to redzot. Tā kā Rtg uzrādīja izmaiņas bronhos, nepietika ar i/v šķīdumu pilināšanu, vajadzēja atkal uzsākt antibiotiku kursu. Mani pārņēma izmisums!

UN te, kā enģelis no debesīm, mana labākā draudzene, uzzinot par šo bēdu, man atveda TRANSFER FAKTOR (kapsulas).
Protams, sākumā nebiju droša un pārliecināta, ka tās tik tiešām ”darbojas” – tās devu tikai tāpēc, ka vairs nezināju kā cīnīties ar to visu un gatava biju ķerties pie jebkura ”glābšanas salmiņa”.
Ziniet, man jāatzīst – pēcslimības process bija neticami viegls (bērns jutās un izskatījās labi, nebija šo slikto dūšu un slikto pašsajūtu, kura mēdz būt pēc ilgstošu antibiotiķu lietošanas un ilgstošas slimošanas. Atsākot apmeklēt b/d, protams, baidījos, ka tūlīt atkal pieķers iesnas vai kādu vīrusu, bet satraukumam nebija pamata. Kaut arī tagad, pavasara laikā b/d apmeklē bērni, kuriem ir iesnas, klepus – mēs turamies!
Dzeram šīs kapsulas (2 kaps. dienā) nedaudz vairāk kā mēnesi un tagad turpinam tās lietot ar milzīgu pārliecību par to patieso efektivitāti! … ja kādu tomēr piemeklē līdzīgas problēmas, viennozīmīgi – IESAKU izmēģināt šo preparātu (vismaz 1 mēn., lai Jūs pārliecinātos par tā efektivitāti).

Sandra (Rīga) 11. apr 16:36

Labdien,iesaku šo nekaitīgo un vērtīgo informatīvo molekulu lietot jau profilaktiski pirms bērniņa ieņemšanas.Turpināt visu grūtniecības laiku,ar ko pasargāt sevi un bērniņu, pie dzemdībām nenodot savu uzkrāto vīrusa slodzi mazulim.Turpmāk tas būs par veselības korektoru visā jūsu dzīves garumā,pie jebkurām saslimšanām.Iztiekam bez ārsta konsultācijām un padomiem,lietojam Transfer Faktoru ikdienā un dzīvojam bez uztraukumiem,jo viņu nav iespējams pārdozēt un tam nav blakus parādību.

Irēna (Rīga) 18. apr 21:23

Temperatūra, kakla sāpes, muskuļu sāpes, aizlikts deguns. Lietojot pirmajā simptomu dienā Tri factor katru stundu 2 kapsulas (ar glāzi ūdens), apmēram 6-10 gb. pavisam, var iedarbināt imunitāti un otrajā dienā pamosties it kā vakar nekas nebūtu bijis. Transfer Faktors atbrīvo no tūskām un gļotas neveidojas (iesnas).

Lana (Rīga) 18. apr 22:51

Sveiki , man ir trīs bērni. Lielākajam jau 11 gadu, vidējam 7 gadi, jaunākajai 1,9 gadi. Kad lielākajiem bērniem nāca zobiņi, tās bija šausmas, viņi visu laiku slimoja- iesnas, klepus , bronhīts.Protams tas viss beidzās ar antibiotikām .     Ar jaunāko meitu viss ir savādāk, nejutu ka viņai nāktu zobi, ne reizi nav slimojusi. Katru dienu devu pa 2 kapsulām tri faktora, ja jutu ka būs iesnas pa 4 kapsulām dienā.  Šobrīd visi zobi jau iznākuši
Lielākie bērni nav slimojuši jau 2 gadus. Mazākā vienu reizi ar bronhītu jo iedzēra aukstu ūdeni. Daktere bija pārsteigta ka bērnu var izārstēt bez antibiotikām -var. Esat veseli .

Guntars (Ventspils) 22.09.2006

Ar Transfer Faktoriem iepazinos pirms diviem gadiem. Esmu Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas dalībnieks ar visiem tajā iegūtajiem veselības “uzlabojumiem”. Iepazīšanās nāca īstajā laikā, jo biju apnicis no pastāvīgajām veselības problēmām, ārstu apmeklējumiem, slimnīcām un tad vēl piedāvātā operācija. Protams, tāpat kā vairums klausītāju, sākumā stāstītajam neticēju, jo zināju daudzus pārtikas bagātinātājus un biju pārliecināts, ka nevar būt efektīvs līdzeklis, ar tik plašu pielietojumu, t.i. derīgs gandrīz visām vainām, bet laiks rādīja citu.
Pirmais pārsteigums bijā otrā rītā pēc pirmajām 6 kapsulām, ko man ieteica pamēģināt lektore, jo atkal biju apsaldējies un gatavojos kārtējai smagajai nedēļai, kas jāpavada ar pulverīti 3-4 reizes dienā un kabatas lakatu pie deguna. Man par izbrīnu – nekādu saaukstēšanās pazīmju! Neticami, bet fakts! Sāku interesēties par TF un tos saturošajiem produktiem nopietnāk. Jo vairāk informācijas, jo lielāka radās ticība. Arī lietošanas pieredze to apstiprināja. Pazuda pastāvīgās locītavu, galvas un sirds sāpes, samazinājās holesterīna daudzums asinīs un radās enerģija, kuras pirms tam pietika tikai līdz pusdienai. Un galvenais – operācija vairs nav nepieciešama!

Inita (Talsi) 05.09.2010

Transfera Faktoru lietoju bez pārtraukuma jau 2 gadus. Iesnas man tiešām vairs nav bijušas ne reizi. Ja sajūtot pirmās diskomforta sajūtas, (šķavas utt.), sāk lietot to, iesnas nepiedzīvos, jo tas likvidē tūsku (aizlikts deguns) 24 stundu laikā(maksimālais). Faktiski akūtā situācijā to lieto 2 kaps. ik pēc stundas ar 1 glāzi ūdens. Tri Factor formula (kuras satāvā Transfer Faktors no govs pirmpiena un olas dzeltenuma) spēj neitralizēt jebkuru vīrusu (pat ja caureja, vemšana utt.) 1 dienas, vakara laikā. Un otrajā dienā bērns saka: “Jūtoslabi , it kā vakar nekas nebūtu bijis” To var lietot grūtniece, zīdainis. Nav blakus parādību, nav riska, nevar pārdozēt. Kāds 5 gadīgs zēns izēda gandrīz visu burciņu šī produkta un vienīgais grupiņā nesaslima ar vēja bakām.

Inga (Rīga) 12.02.2011

Vēlos pastāstīt par savu prieku! Pagājušajā mēnesī nolēmu sevi iepriecināt un uzdāvināt sejas kopšanas sēriju. Neskatoties uz to, ka bija diezgan skopa informācija par 4life kosmētiku un tikai viens veids (bez sadalījuma sausai vai taukainai ādai) es riskēju un pasūtīju. Šodien mani gaidīšanas svētki ir beigušies un ……

Ja es būtu zinājusi, ka kosmētika ir tik laba, es ne mirkli nebūtu šaubījusies. Vārdu sakot es esmu ļoti apmierināta ar šo kosmētiku. Un ķermeņa krēms ir vēl foršāks.

Biruta (Rīgas raj.) 26.04.2008

Pazīstu šo kosmētiku 4 gadus. Tā der arī tiem , kam neder neviena kosmētika – alerģiskiem cilvēkiem! Pie pareizas lietošanas var atrisināt arī nopietnas ādas problēmas, jo kosmētika satur visefektīvāko imūnmodulatoru Transfer Faktoru. Tas var būt izcils palīgs pie ādas vēža. Tikai tad jālieto arī iekšķīgi TF classik un TF Plus. Būtiski uzlabo veselības stāvokli staru terapijas un ķīmijterapiju laikā. Var sākt lietot jau kopā artām !

RigaBrainAttistibaiLabsajutaiVeiksmei

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s