LTV7 raidījuma “Vide, veselība un mēs” tēmas 21. un 24. jūnijā

ltv7-raidijuma-vide-veseliba-un-mes-temas-21.-un-24.-junija_2014_ij_0_ij_470x300

Lai gan ir vasara, kā vērojam, cilvēki arvien vairāk slimo ar dažādām vīrusu izraisītām saslimšanām. Ārsti izraksta tabletes, bet tā jau ir cīņa ar sekām, kam par iemeslu ir nepareizi funkcionējoša imūnā sistēma. Transferfaktori ir dabas radīts produkts imūnās informācijas pārnešanai un palīdz sakārtot imūnās sistēmas darbību ikvienā vecumā, līdz ar to, izvairīties no vīrusu saslimšanām un atvieglot šo infekciju radītās izpausmes.

Sekojot statistikai, Latvija ir pirmajā vietā Eiropā jauniešu nāves gadījumu ziņā, kā arī 50 % mūsu bērnu, vecumā no 11 -15 gadiem nonāk slimnīcās gūto traumu dēļ, kas īpaši palielinās tieši vasarās, kad bērniem ir skolas brīvlaiks. Rīgas Domes Labklājības departaments jau otro gadu, kampaņas “Pieslēdz galvu “ietvaros, organizē nodarbības Rīgas bērniem dienas nometnēs par traumatismu un drošību vasaras periodā.

Vasaras brīvlaiks skolās ir laiks, ko bērni gaida visus deviņus mācību gada mēnešus. Cēsu sanatorijas internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā ieviesta jauna tradīcija – “Brīvlaišanas svētki”, kad kopā ar skolotājiem, bērni atskatās uz svarīgākajiem mācību gada notikumiem.

Informāciju sagatavoja Ruta Dundure

Pārpublicēts no http://medicine.lv/raksti/ltv7-raidijuma-vide-veseliba-un-mes-temas-21.-un-24.-junija

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s