Transfer faktora noslēpums

Pirkt: https://latvia.4life.com/transferfaktors/shop

1988. gadā Deivids Lizonbī izdarīja atklājumu, kas izmainījis to, kā domājam par veselību – viņš atklāja, ka veselīgām imūnsistēmām, kurām izdodas nodrošināt labu veselību cilvēka ķermenim, ir kaut kas kopīgs. Pārsteidzošā kārtā šis kopīgais elements nav vitamīns, minerāls vai svarīgākās taukskābes. Kopīgais elements stipriem un veseliem ķermeņiem ir ikdienas nodrošinājums ar Transfer faktoriem.

Ja nekad iepriekš neesat dzirdējis par Transfer faktoru, jūs neesat vienīgais. Lūk kādēļ.

Pētot neskaidru norādi uz mazpazīstamu patentu, Deivids Lizonbī (David Lisonbee) atskārta, ka nutriciologi un citi pētnieki imūno atbalstu ir meklējuši nepareizajā vietā. Lai arī šie eksperti kombinēja eksotisku izejvielu pasauli, lai atbalstītu un stimulēti imūnsistēmas funkcijas, barības vielas ir tikai daļa no tā, kas imūnsistēmai nepieciešams. Optimālai darbībai imūnsistēmai ārkārtīgi svarīga ir barības vielās kodēta informācija, kas ir sīkā molekulā ar interesantu nosaukumu Transfer faktors.

Transfer faktora molekulas ir visu mugurkaulnieku imūnsistēmas dabīga sastāvdaļa un ir identiskas visām sugām. Šīs molekulas ir veids, kā dabā nododas mātes imūnā informācija viņas jaundzimušajam; tas notiek ar mātes pirmpienu (pirmo trīs dienu piens pēc mazuļa piedzimšanas), piemēram, govs pirmpienu.

Pirmo reizi zinātnes vēsturē Transfer faktora molekulas atklāja Dr. Šervuds Lorencs (Dr. Sherwood Lawrence) 1949. gadā. Viņš bija vadošais imunologs Ņujorkas Universitātē (NYU), bet viņa atklājums bija tālu priekšā tam laikam un neaizgāja talāk par bibliotēkas plauktu. 4Life Research uzņēmuma inovatīvie dibinātāji Deivids un Bianka Lizonbī licenzēja vienīgo tajā laikā esošo Transfer faktora patentu, tādējādi nodrošinot ekskluzīvās tiesības ekstrahēt Transfer faktoru no govs pirmpiena ar patentēto ultrafiltru.

 Pirkt: https://latvia.4life.com/transferfaktors/shop

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s