Tri-Factor® formula – Paceļ tavu imūno I.Q.

4Life uzņēmums ir kombinējis 4Life Transfer Factor® intelektu ar NanoFactor™ intuīciju maksimālam imūnsistēmas atbalstam: Tri-Factor formula.

Kas ir Tri-Factor formula?
4Life Transfer Factor + NanoFactor = Tri-Factor formula

Ko tas jums nozīmē?
Tri-Factor formula nodrošina ar tieši to, kas vajadzīgs jūsu imūnsistēmai optimālai darbībai. Veselīga, inteliģenta imūnsistēma var: 1) ātri atpazīt problēmu, 2) atbildēt problēmai ar krietnu imūnsistēmas šūnu aktivitātes pacēlumu vai ar imūno šūnu aktivitātes mazināšanu, nomierinot tās – atkarībā no tā, ko tai brīdī ķermenim vajag, 3) Atsaukt jeb demobilizēt killer-šūnas un likt tām atpūsties, kad vairs nav draudu organismam.

Ko saka eksperti?
“4Life Transfer Factor inteliģence kombinējumā ar NanoFactor intuīciju veido augstvērtīgāko produktu, kas palīdz imūnsistēmai zināt, kad līdzsvaroties, kad palielināt savu aktivitāti, kad nomierināties. Tas, ko esam atklājuši un noformulējuši sniedz lielu, reālu labumu 4Life darbiniekiem un klientiem.” Ph.D. K.Makkoslands. 4Life Research zinātniskā darba galvenais vadītājs. (Calvin McCausland, Ph.D. 4Life Chief Scientific Officer).

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s