4LifeTransform Burn™

4LifeTransform Burn

Produktu iegāde Internetā – spied šeit!

burn

Produktu iegāde Internetā – spied šeit!

 

 

Primārais atbalsts – svara kontrole

 

 

4Life Transform Burn ir termoģēnisks maisījums, kas veicina paātrinātu ķermeņa pārveidošanos.

 

·         Palīdz visu vecumu pieaugušajiem iegūt slaidu un veselīgu augumu

·         Nodrošina enerģijas atbalstu, lai nodrošinātu Jūsu treniņam optimālu sniegumu

·         Paātrina vielmaiņu un dubulto ķermeņa spēju dedzināt taukus

 

Kas ir 4LifeTransform Burn?

Tas ir patentu gaidošs un īpašuma tiesībām aizsargāts termoģēnisks maisījums, kas atbalsta paātrinātu pieeju ķermeņa transformācijai. Tas paātrina tauku dedzināšanu, palielina enerģiju treniņiem, palielina sāta sajūtu, samazina izsalkumu ar minimālu stresu un satraukumu organismam. Burn atbalsta tauku zaudēšanu un svara kontroli, īpaši, ja tas tiek kombinēts ar fiziskām aktivitātēm un veselīgu uzturu.

Galvenās īpašības:

  • Stimulē tauku dedzināšanu
  • Uzlabo vingrinājumu rezultātus
  • Sekmē termoģenēzi
  • Palielina tauku zaudēšanu un palīdz svara kontrolē
  • Palīdz samazināt ēdiena porcijas lielumu, jo palielina sāta sajūtu
  • Samazina apetīti
  • Stimulē vielmaiņu
  • Atbalsta asinsrites sistēmas veselību

Lietošanas norādījumi: 4 kapsulas dienā ar glāzi ūdens. Lietot produktu 5 vai vairāk dienas nedēļā. Labākiem rezultātiem lietot 1 h pirms treniņa.

Produktu iegāde Internetā – spied šeit!

Sastāvs: 80 kapsulas – 4LifeTransform Burn maisījums: rūgtā apelsīna un citu citrusu ekstrakti, Indijas nātres (Coleus forskohlii) sakņu ekstrakts, Āfrikas mango (Irvingia gabonensis) sēklu ekstrakts, dihidrokapsiāts; ingvera sakņu eļļa, magnija stearāts un dārzeņu kapsula.

Brīdinājums: Lietot kā norādīts! Nav paredzēts lietošanai personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Nelietot grūtniecēm un ja baro bērnu ar krūti. Konsultējieties ar savu ārstu, ja ir kādas medicīniska rakstura problēmas un/vai pirms sākt diētu, uztura bagātinātāju lietošanu un vingrojumu programmu. Esiet piesardzīgi lietojot kopā ar citiem produktiem, kas satur stimulantus. Daži lietotāji var izjust vispārīgu siltuma sajūtu un  kuņģa-zarnu trakta diskomfortu. Var izjust arī attīrošu efektu (caureju), kas var saglabāties dažas nedēļas. Ja parādās caureja – palielināt ūdens/šķidruma uzņemšanas daudzumu. Pārtraukt lietot produktu, ja kuņģa zarnu-trakta diskomforts un caureja turpinās. Ja nepieciešams, konsultēties ar ārstu.

Produktu iegāde Internetā – spied šeit!

Rūgtā apelsīna ekstrakts – dabīgs avots, kas uzlabo lipīdu un ogļhidrātu vielmaiņu, ievērojami veicina taukaudu iznīcināšanu. Tas satur aktīvo vielu – sinefrīnu, kas stimulē centrālo nervu sistēmu un vielmaiņu. Sinefrīns paātrina vielmaiņu, paaugstina kaloriju patēriņu, sekmē svara samazināšanos, dod enerģijas lādiņu un samazina apetīti. To nedrīkst lietot, ja ir problēmas ar sirdi, asinsspiedienu vai arī ja ir glaukoma!

Coleus Forskohlii (Indijas nātres) sakņu ekstrakts – satur forskolīnu, kas stimulē taukaudu šūnu škelšanās procesu. 50 reizes aktīvāka iedarbība nekā kofeīnam. Ekstrakts normalizē ogļhidrātu un tauku maiņu, uzlabo veselību – stiprina asinsriti, veicina aknu darbību, aktivizē vielmaiņas procesus un hormonu izdalīšanos, kā arī veicina insulīna izdalīšanos, kas novērš cukura diabēta rašanos. Forskolīns aktivizē fermentu lipāzi, kas atbildīga par tauku dedzināšanas procesiem.

Āfrikas mango sēklu ekstrakts – palīdz zaudēt liekos kilogramus, palielina enerģijas līmeni, uzlabo gremošanu.

Produktu iegāde Internetā – spied šeit!

Dihidrokapsiāts – tas ir saistīts ar kapsaicīnu – kīmiska viela, kas dod asajiem (čili) pipariem asumu. Tas ir kapsanoīds. Tas paātrina vielmaiņu, līdzīgi kā kapsaicīns, un liek organismam dedzināt taukus, lai iegūtu nepieciešamos enerģiju un lai netērētu citus enerģijas avotus. Pētījumos pierādījies, ka šī viela palielina tauku oksidēšanos un enerģijas izdalīšanos pēc fiziskās slodzes.

Produktu iegāde Internetā – spied šeit!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s