Biznesa iespēja


 

Par iespējā sazinies ar Sandru https://transferfaktors.lv/kontakti/sandra-terinka/

Tīklveida uzņēmējdarbība ir kā “rezerves aerodroms” un bez riskantiem finansu darījumiem. Te var iegūt jaunus draugus, jaunus partnerus, jaunu skatu uz saviem ieradumiem.

“Labākā iespēja savā dzīvē sasniegt kaut ko jaunu un lielāku, ir sākt domāt pa jaunam” – Alberts Einšteins.

Mēģiniet! Meklējiet! Izkāpiet no saviem ierastajiem rāmjiem! Bieži tieši tur atrodama veiksme. Visi, kas sāk biznesu, sajūt bailes. Apziņa dod atbildes par 5%, zemapziņa bloķē… tur slēpti 95% – tās ir iekšējās bailes.

JEBKURŠ CILVĒKS IR NEATKĀRTOJAMA PERSONĪBA UN INDIVIDUALITĀTE, KURA IET APZIŅAS UN IZZIŅAS CEĻU. MĒS VARAM PARĀDĪT ŠĪS DURVIS, TAČU ATVĒRT UN IEIET PA TĀM JŪS VARAT TIKAI KATRS PATS, IZDAROT SAVU IZVĒLI.

Bizness ASV kompānijā “4Life”

4Life ir 10 gadus jauna kompānija, kura ļoti strauji attīstās internacionālajā tirgū. Centrālais 4Life ofiss atrodas ASV Jutas štatā, bet šobrīd tā darbojas jau vairāk kā 40 pasaules valstīs. Kompānijai ir sava attīstības un pētniecības nodaļa, kā arī izveidots spēcīgs zinātniskais pētniecības centrs. Kompānijas vadošai produkts ir transferfaktors (Transfer Factor XF®) un transferfaktoru saturoša produkcija, kas spēj uzlabot imūnsistēmas aktivitāti par 437%.

Doktors H.Š.Lourens (H.S.Lawrence) 1949. gadā izdarīja revolucionāru atklājumu, kas atvēra jaunu lappusi imunoloģijā. Viņš atklāja iepriekš nezināmas substances, kam ir ārkārtīgi svarīga loma imunitātes nodrošināšanā, un nosauca tās par transferfaktoriem. Transferfaktorus ieguva no asinīm. 1991.gadā Dr.Makkoslands (McCausland, Ph.D) atklāja, ka transferfaktori nav katrai sugai specifiski, tādējādi tāda paša sastāva transferfaktorus var iegūt, piemēram, no govs pirmpiena un olas dzeltenuma. 1998.gadā kompānija 4Life patentēja transferfaktoru iegūšanu no šiem avotiem.

Transferfaktors ir informatīva molekula, kas liek imūnsistēmai atjaunot tās dabiskās spējas atpazīt organismā baktērijas un likt organismam cīnīties ar dažāda veida vīrusiem. Tādējādi atšķirībā no lielākās daļas pārtikas piedevu, kas domātas, lai nodrošinātu normāli funkcionējošu imūnsistēmu ar „celtniecības materiāliem”, TF ir imūnsistēmas „intelekts”. Tieši imūnā informācija un „apmācība” ļauj imūnsistēmai efektīvi veikt savu funkciju.

Transferfaktori ir neliela peptīdu ķēdīte, kas sastāv no 44 aminoskābēm. Kompānijas 4Life transferfaktori un tos saturošie produkti ir pieejami kā pārtikas piedevas. Daudzās valstīs tie ir iekļauti ārstu rokasgrāmatās kā efektīvs un rekomendējams papildlīdzeklis ārstēšanā, bet faktiski šī produkcija ir domāta kā profilaktisks līdzeklis imūnās veselības uzturēšanai.

Produkta unikālās iespējas ir devušas lieliskus rezultātus veselības profilaksē un unikālus rezultātus daudzu slimību (onkoloģija, sirds un asinsvadu slimības, psoriāze u.c. ādas slimības, prostata, hroniskās slimības u.c.) ārstēšanā.

4Life mārketinga plāns nav mainījies kopš tā izstrādāšanas 1998.gadā, tas ir vienkāršs un draudzīgs katram dalībniekam.

4Life mārketinga plāna unikalitāte ir tā, ka ikmēneša kvalifikācija ir tikai produktu iegāde savai personīgajai lietošanai. Produkti nav paredzēti pārpārdošanai! Turklāt pilnīgi visi produktu iegādājas par vienādu cenu. Katrs pats personīgi produktus pasūta caur savu interneta lapu, un tie tiek piegādāti pa pastu uz mājas adresi.

Par katra jauna lietotāja piesaisti piesaistītājs saņem no kompānijas atlīdzību, tāpat arī atlīdzība tiek saņemta par visas struktūras pasūtījuma apjomu – līdz pašam pēdējam struktūras līmenim. Kompānija 4Life ir izstrādājusi arī unikālu bonusu sistēmu, kas ik mēnesi tiek piedāvāta visiem distributoriem.

Atlīdzība tiek saņemta čeka veidā. Iesaistīšanās notiek veicot pirmo pasūtījumu (kas ir paredzēts tikai personīgai lietošanai) caur personu, kura ir pastāstījusi par produktu un kompāniju 4Life.

Par iespējā sazinies ar Sandru https://transferfaktors.lv/kontakti/sandra-terinka/

 

 

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.