Sirdij


4Life® Transfer Factor® BCV™

Mūsu sirds un asinsvadu sistēma ir pelnījusi atpūtu. Sirds strādā 24 stundas diennaktī bez brīvdienām un atvaļinājuma. Cilvēka dzīves laikā sirds pārpumpē 55 miljonus galonu asiņu pa asinsvadiem, veicot 60000 jūdžu, nogādājot dzīvībai svarīgās barības vielas un skābekli triljoniem šūnu. Mēs varam atvieglot šīs nepārtraukti strādājošās sistēmas darbu, ja ēdīsim veselīgu pārtiku, kas satur nepieciešamās barības vielas, regulāri nodarbosimies ar fiziskām aktivitātēm un lietosim 4Life® Transfer Factor® BCV™.

4Life® Transfer Factor® BCV™ nodrošina vispusīgu atbalstu sirds un asinsvadu sistēmai. Bez paša transfērfaktora pozitīvās iedarbības, tādas papildus sastāvdaļas kā magnijs, cinks, selēns, varš, kālijs, sarkanā rauga rīsu ekstrakts, B grupas vitamīni un antioksidanti palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu un holesterīna līmeni, kas nepieciešams pilnvērtīgai sirds darbībai.

Ir pierādīts, ka bez vispārzināmiem riska faktoriem, kas ietekmē sirds un asinsvadu sistēmas veselību, tādiem kā smēķēšana, aptaukošanās, pārmērīga alkohola lietošana, diabēts, mazkustīgs dzīves veids un iedzimtība, arī paaugstināts homocisteīna līmenis un infekcijas var kļūt par riska faktoriem sirds un asinsvadu slimību attīstībai (arterosklerotisko plātnīšu veidošanās).

Apzinoties sirds un asinsvadu sistēmas aizsardzības nepieciešamību, kompānijas 4Life zinātnieki ir izstrādājuši pilnīgi jaunu produktu, kas palīdzēs Jums nostiprināt sirds veselību. 4Life® Transfer Factor® BCV™ iedarbība vērsta uz pamatelementiem, kas vitāli nepieciešami sirds un asinsvadu sistēmas normālai funkcionēšanai. Produkta galvenā sastāvdaļa ir unikālais mērķtranfērfaktors.

Veicot neatkarīgus pētījumus, ir izdevies apstiprināt transfērfaktoru imūnkoriģējošo iedarbību. Šīs unikālās molekulas-starpnieki apmāca imūnsistēmu un sniedz tai vitāli svarīgu informāciju, kas nepieciešama, lai atpazītu potenciālās briesmas un tās atvairītu. Kompānija 4Life ir atradusi veidu, kā visu vareno transfērfaktoru spēku novirzīt tieši sirds un asinsvadu sistēmai. Šie transfērfaktori mērķtiecīgas darbības rezultātā pastiprina organisma imūno reakciju un novirza to pret mikrobiem un vīrusiem, kas, kā šobrīd jau zināms, ļoti ietekmē sirds un asinsvadu slimību attīstību.

4Life® Transfer Factor® BCV™ nodrošina vispusīgu atbalstu sirds un asinsvadu sistēmai, asinsvadu nostiprināšanu, normāla holesterīna līmeņa sasniegšanu. Bez tam tas satur arī īpašu sastāvdaļu maisījumu, kas nepieciešams vitāli svarīgām funkcijām – aizsargāt sirdi un asinsvadus no iekaisuma un oksidācijas procesiem, tādejādi nodrošinot sirds un asinsvadu sistēmas normālu funkcionēšanu.

Svarīgi

Mērķtransfērfaktori: esot vienai no pašām novatoriskākajām un perspektīvākajām pārtikas piedevām, kas paredzētas organisma atveseļošanai, 4Life Transfer Faktor kalpo par pamatu, lai apvienotu zinātnieku, medicīnas un veselības industrijas darbinieku spēkus. Ir zināms, ka transfērfaktori stimulē imūnsistēmu, bremzē pārāk aktīvu imūnsistēmu un ir imūnsistēmas atmiņas avots. Tagad ir radīts 4Life® Transfer Factor® BCV™, kas satur tādus trensfērfaktorus, kas nodrošina mērķtiecīgi virzītu imūninformāciju, lai aizsargātu sirds un asinsvadu sistēmu.

Ir iegūts ekskluzīvs patents uz specializētu transfērfaktoru iegūšanu no vistu olu dzeltenumiem, kas ir jaunā produkta pamatā. Mērķtransfērfaktori, kas ietilpst 4Life® Transfer Factor® BCV™ sastāvā, iegūti no tāda avota, kas atrodas tādos apstākļos, kas ļauj pastiprināt imūno atbildi, kas nepieciešama sirds un asinsvadu sistēmas aizsardzībai. Pēc tam šie transfērfaktori tiek ekstrahēti un nokļūst pie lietotāja 4Life® Transfer Factor® BCV™ veidā, tā nodrošinot katru no mums ar vitāli svarīgu informāciju, kas nepieciešama imūnsistēmai sirds un asinsvadu sistēmai.

Šis patents ir pamatā tam, lai atvieglotu tālāku produktu izstrādi ar mērķētu pielietojumu no transfērfaktoru saimes. Bez tam šis oriģinālais patents aizsargā kompānijas 4Life produktu ekskluzivitāti transfērfaktoru produktu tirgū, un dod iespēju iegūt jaunus patentus tālākā attīstības gaitā.

Aizsardzība un nostiprināšana: Tā kā sirds ir dinamisks orgāns, kuras darbam nepārtraukti ir vajadzīgs skābeklis, tā tiek pakļauta brīvo radikāļu postošajai iedarbībai. Brīvie radikāli bojā veselās šūnas. Tieši oksidācijas procesa rezultātā holesterīns, kas ir neatņemama organisma sastāvdaļa, kļūst par riska faktoru sirds slimību attīstībai. Tādi antioksidanti kā koenzīms Q10, selēns, varš, cinks un vitamīni A, C un E, kas ietilpst 4Life® Transfer Factor® BCV™ sastāvā, veicina efektīvu sirdsdarbību un palīdz saglabāt asinsvadu un artēriju veselumu.

Normālas asins plūsmas uzturēšana perifērajos asinsvados: Pie normālas asinsrites sirds strādā efektīvāk, samazinās trombu veidošanās iespējamība, uzlabojas asins koncentrācija utt. Ir zināms, ka pēc garšas rūgtais divlapu ginks (Ginkgo biloba), pastiprina cerebrālo un perifēro asinsriti, kā rezultātā galvas smadzenes un citas ķermeņa daļas saņem vairāk skābekli un barības vielas.

Asinsvadu elastības saglabāšana: Asinsvadu elastīgums ir nepieciešams nosacījums tam, lai dzīvībai svarīgās barības vielas un skābeklis bez šķēršļiem nokļūtu sirdī. Zināms, ka cinka argināts veicina asinsvadu iekšējo sieniņu normālu funkcionēšanu, kā arī veicina slāpekļa oksīda veidošanos, kas paplašina asinsvadus, tādejādi nodrošinot normālu asinsriti. Bez tam, magnijs, kālijs un vitamīns C spēj paaugstināt asinsvadu elasticitāti un uzturēt tajos normālu spiedienu.

Normālu homocisteīna līmeņa uzturēšana: Aminoskābe homocisteīns, ko izstrādā organisms, ir spējīga izdarīt sirdij lielāku ļaunumu nekā holesterīns. Homocisteīna līmeņa paaugstināšanās noved pie artēriju sieniņu bojāšanās, sliktā holesterīna (zema blīvuma lopoproteīdi) un trombu veidošanās. Nesen veiktie pētījumi parāda, ka B grupas vitamīnu, īpaši folijskābes, vitamīnu B6 un B12, tādu antioksidantu kā selēns, varš, cinks un vitamīnu A, C un E lietošana vajadzīgajā daudzumā ir efektīvs līdzeklis, lai uzturētu normālu homocisteīna līmeni organismā.

Artēriju un vēnu veselības stāvokļa saglabāšana: Askorbīnskābe, niacinamīds, vilkābele, resveratrols, ķiploki, lizīns un sarkanā rauga rīsu ekstrakts veicina artēriju un vēnu veselības saglabāšanos, uzturot tajās normālu asinsriti.

Īpašības:

Transfērfaktori – unikālas molekulas – starpnieki, kas apmāca imūnsistēmu un sniedz tai vitāli nepieciešamu informāciju, kas palīdz tai atpazīt un aktīvi atvairīt briesmas.

Pētījumi pierādījuši, ka magnija trūkums organismā rada rezistenci pret insulīnu, risku ar diabētu saistītu asinsvadu saslimšanai, hipertensijai un aterosklerozei.

Koenzīms Q 10 spēj novērst šūnu bojāšanos, kas saistīta ar nepietiekošu asins apgādi, un atjaunot asins pieplūdi sirdij. Tas ir spēcīgs antioksidants, kas veicina šūnu membrānu nostiprināšanos. To izmanto tādu sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai kā stenokardija, hipertensija un sirds mazspēja.

Sarkanā rauga rīsu ekstrakts satur veselu rindu dabīgos savienojumus, tā saucamos monakolīnus. Zināms, ka monakolīni inhibē aknu fermenta (HMG-CoA reduktāze – sintezē holesterīnu aknās) aktivitāti, kas nepieciešams holesterīna izstrādei. Ar šī mehānisma palīdzību sarkanā rauga rīsu ekstrakts uztur normālu holesterīna un līmeni asinīs.

Pierādīts, ka ārstniecības augs irbulene (Butchers Broom) veicina kapilāru nostiprināšanos un pasargā no varikozās vēnu paplašināšanās.

Sastāvs:

Magnesium Lysinate (38%); Deodorised garlic (8%); Magnesium ascorbate (7%); egg yolk (7%); Hawthorne extract (6%); Potassium citrate (5%); Vitamin E (3%); Butcher”s broom extract (2%); Zinc arginate (2%); Ascorbic acid (1%); Red rice yeast extract (2%); Ginkgo biloba extract (1%); Ginger oil (<1%); Niacin (<1%); Beta-carotene (<1%); Copper glycinate (<1%); Selenomethionine (<1%); Resveratrol (<1%); Ascorbyl palmitate (<1%); Folic acid (<1%); Coenzyme Q10 (<1%); Vitamin B6 (<1%); Vitamin B12 (<1%); Gelatine of porcine origin.

Kas ir transferfaktori un infromācija par citiem kompānijas 4LIFE® produktiem

Lai saņemtu plašāku informāciju, zvaniet un rakstiet: https://transferfaktors.lv/kontakti/

______

Šeit pieejama informācija par Transfēra faktora produktu pasūtīšanu un cenām

______

Kas ir Transfēra faktors, cik tas ir efektīvs un cik bieži jālieto? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet, klikšķinot šeit!

______

Vairāk informācijas par Transfer Factor BCV (Sirds) 4Life Transfer Factor Cardio ™ – klikšķiniet šeit!

_____

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu autotreniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

One thought on “Sirdij

  1. Man uzstādīta diagnoze – sirds mazspēja. Sirds asinsvados ievadīti 3 stenti, nozīmēta arstēšana un stingri jāievēro uzturā lietojamo produktu klāsts. Kā viens no produktiem, kuri nav ieteicami ir olu dzeltenums. Bet Jūsu piedāvājumā viens no pirmajiem kompotentiem tiek minēts tieši šis produkts – olu dzeltenums. Sakiet, vai man būtu ieteicams iegādāties Jūsu piedāvāto Cardio komplektu. Vai kādreiz varēšu kļūt vesela, to lietojot?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.