Imunitātei1 (204%)


4life_Transfer_Factor_Clasic

4LIFE TRANSFER FACTOR ® ClassicTM FORMULA

4Life Transfer Factor Plus® ClassicTM Formula

 • Paaugstina jūsu imūnsistēmas intelektuālo koeficientu par 204%.
 • Nepārtraukti stiprina imūnsistēmu un apmāca to trim galvenajām darbībām:
  o Atpazīt potenciāli bīstamus ienaidniekus,
  o Atvairīt to uzbrukumu un ātri atjaunot imunitātes līdzsvaru,
  o Iegaumēt ienaidnieku, ja ar to nāktos sastapties nākotnē.

Produktu lietošanas drošība pielīdzināma piena lietošanas drošībai. Dabisks produkts, kura efektivitāti apstiprina daudzie klīniskie novērojumi. Neveidojas pierašana.

Blakusefekti: Nav novēroti.

Sastāvs: Patentēts transfērfaktoru koncentrāts no govs pirmpiena. 200 mg 1 kapsulā.

Imūnsistēma ir sarežģīts šūnu kopums, kas ir cilvēka veselības pamatā. Patiesībā, cilvēka veselības stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no tā, kā funkcionē viņa imūnsistēma.
Mūsdienās mūsu imūnsistēmai nākas strādāt pārslodzes režīmā, tāpēc ir nepieciešams rūpēties par maksimālu atbalstu imūnsistēmai.
Kompānija 4LIFE ® piedāvā ekskluzīvu produktu Transfer Factor XFTM , kas ir ne tikai jaunākais sasniegums uztura zinātnē, bet arī pats drošākais mūsdienu līdzeklis imunitātes stiprināšanai. Transfer Factor XFTM tiek ražots no govs pirmpiena. Patentēta procesa rezultātā pirmpiens tiek apstrādāts, un paliek tikai spēcīgie imūnie ingredienti, ko sauc par transfērfaktoriem. Šīs unikālās molekulas apmāca imūnsistēmu informācijai atpazīt ienaidniekus un cīnīties ar tiem. Imūnsistēma uzkrāj
informāciju, kas iegūta no transfērfaktoriem, lai, nepieciešamības gadījumā, to izmantotu. Būdami universāli imūnmodulatori, transfērfaktori vai nu stimulē, vai apslāpē imūnsistēmas atbildi, tādejādi veicot imūnreabilitējošu darbību, un palīdz imūnsistēmai ātri un adekvāti reaģēt uz apkārtējās vides izmaiņām.
Katru dienu mūsu organismā iet bojā noteikts daudzums imūnsistēmas šūnu, kuru vietā nāk jaunas, tādejādi bioloģiskais process ir nepārtraukts. Arī jaunajām šūnām nepieciešama imūninformācija, kas iegūstama, lietojot Transfer Factor XFTM , lai sekmīgi cīnītos ar organisma ienaidniekiem. Tā kā Transfer Factor XFTM ir patentēts kompānijas 4LIFE ® produkts un tas ir efektīvs un drošs. Daudz ārstu visā pasaulē to lieto paši un iesaka saviem pacientiem. Transfer Factor XFTM ir produkts, kas nepieciešams katram no mums imūnsistēmas stiprināšanai.

Iedarbība:

 • pirmkārt – imunitātei, profilaktiski,
 • otrkārt – sirds-asinsvadu sistēmai, smadzenēm, enerģijai.

Lietošana: ja nav īpašu norādījumu, 1 kapsula 3 reizes dienā, uzdzerot glāzi ūdens.
Iepakojumā 90 kapsulas.

Drošs, dabīgs produkts, kura efektivitāte ir klīniski pierādīta. Neveidojas pierašana.

Kas ir transferfaktori un infromācija par citiem kompānijas 4LIFE® produktiem

Lai saņemtu plašāku informāciju, zvaniet un rakstiet:

https://transferfaktors.lv/kontakti/

______

Šeit pieejama informācija par Transfēra faktora produktu pasūtīšanu un cenām

______

Kas ir Transfēra faktors, cik tas ir efektīvs un cik bieži jālieto? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet, klikšķinot šeit!

______

Vairāk informācijas par KOMPĀNIJAS 4LIFE® TRANSFER FACTOR CLASSIC TM – klikšķiniet šeit!

_____

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu autotreniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

One thought on “Imunitātei1 (204%)

 1. Аутоиммунный тиреоидит, ревматоидный артрит, системная красная волчанка, гломерулонефрит, рассеяний склероз и другие аутоиммунные заболевания

  Крайне тяжелой формой иммунопатологии является формирование аутоиммунных процессов. Это и циркуляция в крови иммунных комплексов, формирующихся при наличии антигенов бактериального, вирусного и даже паразитарного происхождения, и парциальные дефекты иммунных систем врожденного и наследственного генеза и образование циркулирующих аутоантител. В любом случае речь идет о глубоком системном повреждении самой программы организации и регулирования иммунного ответа. Иммунная система с поврежденной программой атакует и уничтожает нормальные, здоровые клетки своего организма, вызывая тяжелейшие разрушения. Следует ли удивляться, что общепринятые методы коррекций, такие как антибиотики, анальгетики, кортикостероиды и иммунодепрессанты являются лишь симптоматической терапией, усугубляющей, к тому же иммунопатологию. Исходя из возможностей современной общепринятой медицины, все аутоиммунные заболевания – неизлечимы.

  Клинические исследования показали, что применение Трансфер Фактоа достаточно быстро приводит в норму состояние ЦИК и по количественным и по качественным параметрам при лечении описторхоза, остеомиелита, гепатита, чем прекращает развитие иммунопатологических процессов. Результаты, полученные целым рядом наших коллег, применяющих Трансфер Фактор для лечения васкулитов, СКВ., гломерулонефритов, ревматоидных артритов, аутоиммунных тиреоидитов, склеродермии, иначе чем удивительными и дающими надежду не назовешь.

  Рекомендации по применению Трансфер Факторов на основе опыта российских и зарубежных врачей

  Аутоиммунные заболевания (системманая красная волчанка, аутоиммунный тиреоидит, ревматоидный артрит, рассеянный склероз, гломерулонефрит, геморрагический васкулит, склеродермия, неспецифический язвенный колит).

  1.Певый месяц ТФ классический по 1-4 капс. 3 раза в день. Увеличить,начиная с трех капсул в день, постепенно довести до 12 капс. в день.
  2.Переход на поддерживающую дозу ТФ классический по 2 капс. 3 раза в день в течение 5-6- месяцев до получения устойчивой ремиссии, затем переход на профилактический прием ТФ классического по 1 капс. 3 раза в день.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s