Vīriešiem


4Life® Transfer Factor MaleProTM

VĪRIEŠIEM, KAS RŪPĒJAS PAR PROSTATAS VESELĪBU

Ir daži jautājumi, ko var uzdot tikai ārsti un veselības kopšanas produktu izplatītāji – tādi kā “Vai jūsu prostata ir vesela?” Tas var būt jautājums, par kuru jūs nekad neesat īsti domājis līdz šim; vai arī tāds, par kuru jūs negribētu domāt. Bet par to ir nopietni jāpadomā, īpaši ja jūs esat vīrietis, kas tuvojas 40 gadu robežai vai ir jau vecāks.

Priekšdziedzeris ir vīriešu endokrīnas un reproduktīvas sistēmas vitāli svarīga sastāvdaļa. Tā ir aptuveni valrieksta lieluma un atrodas zem urīnpūšļa, apkārt mīzalu kanālam. Labas ziņas ir tās, ka klīniskie pētījumi skaidri liecina, ka prostatas veselību var veicināt un uzturēt lielā mērā ar veselīgu dietu, regulārām fiziskajām aktivitātēm, stresa kontroli un kvalitatīvām uztura piedevām.

4Life Transfer Factor MalePro ir ekskluzīvs Targeted Transfer Factor® produkts, kura formula ir radīta, lai nodrošinātu vispusīgu endokrīnas sistēmas atbalstu vīriešiem. Tas darbojas veicinot veselīgu prostatas funkciju, kā arī reproduktīvo un urīnizdalītāju orgānu veselību. 4Life Transfer Factor MalePro apvieno mērķa transferta faktoru tehnoloģijas imunitāti atbalstošu efektu ar klīniski pārbaudītiem pundurpalmu, likopenu, sojas izoflavoniem un papildus augiem un antioksidantiem, ko daudzi zinātnieki piekrīt uzskatīt par optimālas prostatas veselības svarīgu sastāvdaļu.

Galvenie punkti

– Atbalsta prostatas veselību kopumā: 4Life Transfer Factor MalePro satur pilnīgi dabīgus, standartizētus augu ekstraktus, lai garantētu produkta pastāvību, kvalitāti un spēku. Daudzi pētījumi ir pierādījuši pundurpalmas ārkārtēji labvēlīgu efektu attiecībā uz prostatas veselību. Medicīnas darbinieki visā Eiropā iesaka pundurpalmu personām, kuram nepieciešams prostatas veselības papildus atbalsts. Šī MalePro mērķa formula satur visspēcīgāko šodien pieejamo pundurpalmas ekstraktu.

Pundurpalmas, pigeuma un nātres ekstraktu kombinācija, kā izrādījās, ir augsti efektīva dziedzeru sistēmas veselības atbalstīšanā. Pētījumi rāda, ka ikviens no šiem augiem var palīdzēt veicinot urīnizdalītāju orgānu veselīgu funkcionēšanu, reproduktīvo orgānu veselību un prostatas veselību kopumā.

Cinks, uztura piedeva, kas pazīstama ar savu labvēlīgo efektu prostatas veselības atbalstīšanā, ir iekļauts 4Life Transfer Factor MalePro. Infekcijas un cita veida stresi, ka izrādījās, noved pie cinka līmeņa pazemināšanās asinīs un prostatā. Turklāt, kā zināms, cinka līmenis vīriešiem pazeminās ar vecumu.

– Atbalsta imūno reakciju: Atbalstot un nostiprinot imūnsistēmu, palīdz jūsu organisma sistēmām funkcionēt pareizi; tādējādi atbalstot veselīgu šūnu funkcionēšanu visā jūsu organismā un vispārējo labu veselību kopumā. Prostatas veselība ir saistīta ar imūnsistēmas veselību.

Transferta faktori ir mazas molekulas, kas nodot imūno informāciju no vienas būtnes citai. Transferta faktori sniedz efektīvu imūno reakciju atbalstu; tādējādi atbalstot jūsu organisma spēju reaģēt ātri un efektīvi uz draudiem veselībai. 4Life Transfer Factor MalePro satur patentētu transferta faktoru koncentrātu no govs pirmpiena un olu dzeltenuma, lai palīdzētu atbalstīt jūsu imūno sistēmu.

– Sniedz esenciālu antioksidantu aizsardzību: Likopena un selēna antioksidantu efekts apvienojas šajā visaptverošā formulā, lai nodrošinātu antioksidantu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, kas izraisa oksidēšanās bojājumus organisma šūnās un audos. Uroloģijas žurnāls un Nacionālais vēža institūts ir divas zinātniskās autoritātes, kas atzīmē katras no šīm uzturvielām efektīvu labvēlīgu iedarbību attiecībā uz prostatas veselību.

Tehniskie punkti

– Kalcija d-glikarāts ir botāniskais ekstrakts, kuram, kā izrādījās, ir veselību aizsargājošs efekts, un kas atbalsta detoksikācijas procesus organismā.

– Epidemioloģiskie dati liecina, ka izoflavoniem ir ievērojama iedarbība uz prostatas veselības uzturēšanu.

1.123004 Numurs # 81646 © 2004 4Life Research. Visas tiesības rezervētas

*Šie paziņojumi nav Pārtikas un medikamentu administrācijas izvērtēti. Šis produkts nav paredzēts slimību diagnosticēšanai, ārstēšanai vai profilaksei.

Lietošanai Savienotajās Valstīs

NORĀDĪJUMI: Lietot trīs (3) kapsulas dienā ar 8 uncēm šķidruma.

Devas lielums: Trīs (3) kapsulas

Devas iepakojumā: 30

Fakti par piedevām

Daudzums 1 devā                                                                              DV % *

Cinks (oksīda un aminoskābes veidā)                         15 mg              100%

Selēns (selēnmetionīns)                                               200mkg           286%

Mērķa Transfer Factor 100 mg            **

Patentēts ekstrakts, kas satur mērķa transferta faktoru

no govs pirmpiena un olu dzeltenuma

Pundurpalma (85-95% taukskābju)                             160 mg            **

Izoflavoni                                                                    50 mg              **

Likopens (Lycopersicon exculentum) 30 mg              **

Īpašs maisījums                                                         410 mg            **

Pigeuma ekstrakts (fitosteroli)

Nātru ekstrakts (fitosteroli)

Sojas pupu ekstrakts (fitosteroli)

Brokoli ekstrakts (Brassica oleracea var. italica)

Kalcija d-glikarāts

* References dienas deva (RDI)

** Dienas deva (DV) nav noteikta

Citi ingredienti: lecitīns, dzeltenais bišu vasks, tīrā olīveļļa, želatīns, glicerīns

Pasūtīšanas informācija

Numurs # 22560 – 90 kaps./pudelē

______

Kas ir Transfēra faktors, cik tas ir efektīvs un cik bieži jālieto? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet, klikšķinot šeit!

______

Vairāk informācijas par  4Life® Transfer Factor MaleProTM – klikšķiniet šeit!

______

Reklāma: Iegūsti mieru, iekšēju stabilitāti, noturību pret stresu un efektīgāku smadzeņu darbību ar RigaBrain smadzeņu treniņa seansiem  http://www.RigaBrain.com

Advertisements

2 thoughts on “Vīriešiem

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.